23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali için, Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı'nca vatandaşların festival alanına kolay ulaşım sağlamaları amacıyla ring seferleri düzenlenecek.

23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali Bölgesel

Karamürsel'den festivale katılmak isteyen vatandaşların Gazetemize gönderdikleri talep mesajları çoğaldığı için bu haberi yapma gereği duyduk. Karamürseldende yoğun katılım olacağı gözlemlenen festival için Karamürsel Belediyesinden araç istediklerini dile getiren okuyucularımız Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım'ın bu konuyla ilgileneceğini düşündüklerini dile getirdi. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali için, Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı'nca vatandaşların festival alanına kolay ulaşım sağlamaları amacıyla ring seferleri düzenlenecek. Ring seferleri festival süresince Uluslararası Fuar Merkezi'ne iki farklı merkezden yapılacak.

İKİ FARKLI NOKTADAN RİNG SEFERİ

Bu kapsamda 21-22 ve 23 Nisan 2017 tarihlerinde; birinci ring seferi Fuar Merkezi ve Cumhuriyet Parkı arasında yapılacak. İkinci ring seferi ise Otogar ile Fuar Merkezi arasında gerçekleştirecek. Ring seferlerinden vatandaşlar ücretsiz olarak faydalanabilecek.

NOT : Haberimizi paylaşarak yayılmasını hızlandırabilirsiniz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom