Çocuklarınızla Gidebileceğiniz En organik Doğal Mekan

Burası ne sapanca, nede İzmit. Burası Karamürsel

Çocuklarınızla Gidebileceğiniz En organik Doğal Mekan Yaşam

Çocuklarınızla Gidebileceğiniz En organik Doğal Mekan

Burası ne sapanca nede İstanbul burası Karamürsel “DÖRT BUDAK AŞIKLAR TEPESİ” Şehir merkezine yalnızca 10 dakikalık bir uzaklıkta olan, “DÖRT BUDAK AŞIKLAR TEPESİ” gürültü ve kalabalıktan kurtulup doğanın size sunduğu güzelliklere yelken açacağınız bir noktada. Rengârenk dağ çiçekleri ve kuş sesleriyle güzel havanın size kattığı enerjiyi rahatlıkla hissedebileceğiniz bir yer.

Oldukça geniş bir alana kurulu olan “DÖRT BUDAK AŞIKLAR TEPESİ” muazzam atmosferi ile çocuklarınız için her hafta sonu gitmeye can atacakları bir adres. Oyun parkı ve Midilli atları ile çocuklarınızın eğlenceli vakit geçireceklerinin garantisi olan mekân, müthiş kahvaltı seçenekleri ve yöresel lezzetleri ile dikkatleri üzerine topluyor.

Ancak büyük şehirlerde ulaşabileceğiniz yöresel bir çok lezzeti bünyesin ’de barındıran “DÖRT BUDAK AŞIKLAR TEPESİ” ilçeye aşık bir işletmeci ile çok büyük yatırımlar ile başta Karamürsel halkı olmaz üzere, Marmara’da kısa sürede adından söz ettirmeye başladı.

Özellikle ailenizle giderek birçok ilden getirilen yöresel lezzetler ile kahvaltı yapabilir, yâda ızgara ve taş fırınından çıkan birçok lezzeti keşfedebilirsiniz. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom