UYUŞTURUCU YİNE COŞTU

Karamürsel'de uyuşturucuya çeşitli zamanlarda operasyonlar yapılırken mahalle aralarında,tenha sokaklarda uyuşturucu satıcıları tekrar kol gezmeye başladı.

UYUŞTURUCU YİNE COŞTU Polis

Karamürsel'de uyuşturucuya çeşitli zamanlarda operasyonlar yapılırken mahalle aralarında,tenha sokaklarda uyuşturucu satıcıları tekrar kol gezmeye başladı.

Karamürsel'de uyuşturucu satıcılarına çeşitli zamanlarda operasyonlar yapılırken mahalle aralarında,tenha sokaklarda uyuşturucu satıcıları bu sıralar iyice zivanadan çıkarak sokaklarda uyuşturucu satmaya başladılar. 

Havanın kararması ile birlikte Bonzai ve benzeri uyuşturucuya ulaşan gençlerin sokak aralarında,yollarda sızıp kalması karşısında analar,babalar çaresiz bir vaziyette devletin sokak satıcılarına yönelik baskısını artırmaları için çağrıda  bulundu.

Gazetemize ulaşan bir vatandaş Kayacık Mahallesi, Hasan Oktay sokakta oturduğunu özellikle mahallelerin'de bulunan alt geçidin içerisinde çocukların madde kullandıktan sonra okul önlerin'de ve sokakta komaya girdiklerini, bunun için bir çok defa şikayette bulunduklarını fakat hala bir önlem alınamadığını dile getirdiler.

BURAYA ÇOK ACİL ÖNLEM ALINMALI

Kayacık mahallesi Mavi Körfez sitelerin2de oturan vatandaşlar artık balkona bile çıkmaya korkar olduklarını, binalarının arkasında bulunan parkın içerisinde her gece bir çok kişinin uyuşturucu ve alkol kullandığını ve uyuşturucu krizlerine küçük yaşta gençlerin gözlerinin önünde eriyip bitmelerinden çok rahatsız olduklarını ve üzüldüklerini bildirdiler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom