Karamürsel Devlet Hastanesi çileden çıkardı

Karamürsel İlçe Devlet Hastanesinde doktor yetersizliğinden yoğunluk yaşanıyor. Polikliniklerde birçok bölüm 02.05.2017 Tarihine kadar randevu alamadığını söyleyen vatandaşlar uzun süredir

Karamürsel Devlet Hastanesi çileden çıkardı Sağlık

Karamürsel İlçe Devlet Hastanesinde doktor yetersizliğinden yoğunluk yaşanıyor. Polikliniklerde birçok bölüm 02.05.2017 Tarihine kadar randevu alamadığını söyleyen vatandaşlar uzun süredir Karamürsel Devlet Hastanesi’nde bir çok sıkıntının olduğunu dile getirdiler.İlçede bulunan siyasiler dahil hiç kimsenin konu ile ilgilenmediğini söyleyen vatandaşlar, hastane ’de kimi kime şikâyet edeceğiz diyerek sitem ettiler.

Karamürsel’de, mahalleler ve yerleşim birimleri ile beraber 57 bin nüfusa hizmet veren Karamürsel Devlet Hastanesinde Uzman Doktor sıkıntısı yaşanıyor. Son yıllarda büyük değişim yaşayan ve modern bir yapıya kavuşturan Karamürsel Devlet Hastanesi doktor sayısı bakımından ihtiyaca cevap veremiyor.

BİR HAFTA NASIL DOKTOR OLMAZ?

Gazetemize ulaşan bir vatandaşımız üroloji ve k.b.b bölümlerinden randevu almak için müracaat ettiğini fakat en yakın randevu ’nün 03.05.2017 Tarihinde olduğunu öğrenince nasıl bu bölümler ’de doktor olmaz diyerek başhekimle görüşmek istediğini fakat ulaşamadığı için Gölcük Devlet Hastanesi’ne gitmek zorunda kaldığını söyledi.

PARASI OLMAYAN ÖLSÜN MÜ?

Karamürsel Devlet Hastanesi’ne “DİŞ” ağrısı ile giden bir vatandaş ise bana bir hafta sonra gel dediler. Özel hastanede gidip dişimi çektirdim. Peki, parası olmayan ne yapsın, neden bu hastane ile kimse alakadar olmuyor?

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom