MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı Dev Bir Organizasyon Yapacak.

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı Dev Bir Organizasyon Yapacak. 1 Nisan Çarşamba akşamı saat 19.00’da Altınkemer Kültür Merkezi’nde yapılacak programın adı: ‘Bir Tuğla da Sen Koy’ Adından da anlaşılacağı gibi programa katılanlar çok hayırlı bir işe destek olacak. İlçe başkanı Orhan Kılınçsoy’un katkıları ve yönetiminin desteğiyle hazırlanacak programda; MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın hizmet verdiği binanın satın alınması için bağış

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı  Dev  Bir  Organizasyon  Yapacak. Siyaset

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı  Dev  Bir  Organizasyon  Yapacak.

İlçemiz MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Orhan Kılıçsoy zaman birlik olma zamanıdır dedi ve  1 Nisan Çarşamba akşamı saat 19.00’da Altınkemer Kültür Merkezi’nde bir program yapmaya karar verdiler. Yapılacak programın adı: ‘Bir Tuğla da Sen Koy’  Adından da anlaşılacağı gibi programa katılanlar çok hayırlı bir işe destek olacak.İlçe başkanı Orhan Kılınçsoy’un katkıları ve yönetiminin desteğiyle hazırlanacak programda; MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın hizmet verdiği binanın satın alınması için bağış toplanacak.İlçe başkanı Kılınçsoy ve ekibi; Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi İmamoğlu İş Merkezi Kat:5’te bulunan parti binasını satın almak için kolları sıvadı. 1 Nisan’da yapılacak programdan elde edilecek gelirle ilçe binası satın alınacak. Kılınçsoy, tüm ülkücü camiayı kendilerine destek vermeye davet etti.Programa; TBMM Başkan Vekili MHP milletvekili Meral Akşener, il yönetimi, ilçe başkanları, mevcut milletvekili Lütfü Türkkan, milletvekili aday adayları, teşkilat mensupları davet edildi.
Programda ülkücü camianın yakından tanıdığı ozan Aşık Sefai de katılarak, türküleriyle ülkücülere moral verecek.
İlçe başkanı Orhan Kılınçsoy, partiye gönül veren ve bizi destekleyen herkezi 1 Nisan’da Kültür Merkezine Bekliyoruz dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom