Sayın Valim Karamürsel'de uyuşturucu aldı başını gidiyor

Karamürsel'de sabah saatlerin'den bu yana sokaklarda uyuşturucu komasına giren küçük yaşta çocuklar halkı tedirgin ediyor.

Sayın Valim Karamürsel'de uyuşturucu aldı başını gidiyor Polis

Karamürsel'de sabah saatlerin'den bu yana sokaklarda uyuşturucu komasına giren küçük yaşta çocuklar halkı tedirgin ediyor. Gazetemize gün içerisinde bir çok vatandaş ulaşarak bilgi verdi.

Sokaklarda kusuyor ve bayılıyorlar. Ambulansa binmiyor ve kaçıyorlar. Karamürsel'de hizmet veren ambulanslar gün boyunca uyuşturucu komasına giren gençleri hastaneye taşırken, olayı gören vatandaşlarda ne yapacaklarını şaşırdıklarını bildirdiler.

1 SAAT İÇİNDE 3 KOMA
Akşam saat 21.00 sularında Kayacık mahallesi, Osman kıvanç sokak, Hikmet özbağcı okulunun önünde komaya giren 3 kişi'den 2 tanesi kaçarken 1 tanesi baygın halde olduğu için ambulans ile Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldü.

Aradan yarın saat geçmeden Kayacık mahallesi, İnönü caddesi üzerinde yerde kusan ve komada olan genç bir çocuğu gören vatandaşlar 112 Acil servis ekiplerine haber verdiler.
Olay yerine gelen 112 Acil servis ekipleri çevredeki vatandaşların sayesinde zorla genci ambulansa bindirerek Karamürsel Devlet Hastanesine götürdüler.

POLİS YETERSİZ
Karamürsel'de son zamanlarda çok fazla artan uyuşturucu olayları ilçede çok az sayıda olan polis ekipleri uyuşturucunun önüne geçmekte zorluk çekiyor.
VATANDAŞ VALİYE SESLENDİ
Karamürsel'de bitmek bilmeyen uyuşturucu olayları sonrasın'da Karamürsel'de yaşayan vatandaşlar Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'ndan yardım istedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom