Karamürsel'de Kaçak Yapıların Yıkım İşlemi Gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Karamürsel'de Kaçak Yapıların Yıkım İşlemi Gerçekleştirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğü kaçak yapılara geçit vermiyor. Kaçak yapıyla mücadele kapsamında, Karamürsel'de Kaçak Yapıların Yıkım İşlemi Gerçekleştirildi.

Karamürsel'de  Kaçak  Yapıların  Yıkım  İşlemi  Gerçekleştirildi. Karamürsel Haber


Büyükşehir Belediyesi tarafından Karamürsel'de  Kaçak  Yapıların  Yıkım  İşlemi  Gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğü kaçak yapılara geçit vermiyor. Kaçak yapıyla mücadele kapsamında, Karamürsel'de  Kaçak  Yapıların  Yıkım  İşlemi  Gerçekleştirildi.

9 ADET KAÇAK YAPI

Karamürsel Kayacık Mahallesi Feneryolu Caddesi üzerinde Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı’nca başlatılmış olan “sahil düzenleme çalışması” projesi alanında kalan ve Hazine’ye ait alandaki 9 adet yapı yıkıldı.

YIKIMLAR DEVAM EDECEK

Kocaeli genelinde kaçak yapılarla mücadele kapsamında önümüzdeki günlerde yeni kaçak yapıların yıkılacağını duyuran Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğü, ilimizde kaçak yapılaşmaya göz açtırmamaya kararlı. 775 Sayılı Gecekondu Kanunu’nun 18. maddesi uyarınca yapılan yıkım programları önümüzdeki günlerde de kentin çeşitli noktalarında devam edecek.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom