Kocaeli'de domuz gribi vakası: 3 kişi karantinaya alındı

Akşam saatlerinde Aralarında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın bir yakınının da bulunduğu iddia edilen 3 kişi, domuz gribi şüphesi ile Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. İddalara göre Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne domuz gribi şüphesiyle giden 3 kişi, özel odada karantina altına alındı. Hastalardan birinin Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın bir yakını olduğu iddia edildi Fikri Işık olayla ilgili bir açıklama yapmazken gözler Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne çevrild

Kocaeli'de domuz gribi vakası: 3 kişi karantinaya alındı Karamürsel Haber


Akşam saatlerinde Aralarında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın bir yakınının da bulunduğu iddia edilen 3 kişi, domuz gribi şüphesi ile Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

İddalara göre Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne domuz gribi şüphesiyle giden 3 kişi, özel odada karantina altına alındı. Hastalardan birinin Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın bir yakını olduğu iddia edildi Fikri Işık olayla ilgili bir açıklama yapmazken gözler Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne çevrildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom