Karamürsel’de yüzlerce çocuk statta bir araya geldi

Karamürsel’de bugün düzenlenen etkinlikte yüzlerce çocuk aileleri ile birlikte eylendi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Tolga ERDOĞAN'ın koordinatörlüğünde

Karamürsel’de yüzlerce çocuk statta bir araya geldi Yaşam

Karamürsel’de yüzlerce çocuk statta bir araya geldi

Karamürsel’de bugün düzenlenen etkinlikte yüzlerce çocuk aileleri ile birlikte eylendi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Tolga ERDOĞAN'ın koordinatörlüğünde, Sınıf Öğretmenliği Kulübü tarafından Karamürsel'deki ilkokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "Oyun Şenliği" büyük ilgi gördü.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Kulübü’nün öğretmen adayları Karamürsel İlçe Stadında düzenlemiş oldukları "Oyun Şenliği" yüzlerce öğrenci ve velinin katılımı ile gerçekleşti.

İSMAİL YILDIRIM ÇOCUK ŞENLİĞİN’DE ÜÇ AYAK OYNADI

Şenlik sonrası Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Kulübü öğretmen adayları çalan Karadeniz müziği ile üç ayak oynamaya başladı, bunu gören Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Spor müdürü Çetin Yıldız, Karamürsel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Muharrem Erdoğan ve Karamürsel protokol üyeleri gençlerle üç ayak oynadı.

YILDIRIM’DAN TEŞEKKÜR

Aslen Karamürselli olan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Tolga ERDOĞAN'ın kendi memleketi olan Karamürsel için gösterdiği bu hassasiyetten ötürü teşekkürlerini sunan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçemizde bu şekilde etkinliklerin devamının geleceğini, özellikle küçük çocuklarımıza ve gençlerimize sosyal etkinlikler düzenleyerek onları sosyalleştireceğiz dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom