Saadet Partisini yasa boğan vefat haberi

Saadet Partisinin acı günü. Karamürsel Akçat Mahallesinde doğup büyüyen Milli Görüş teşkilatlarının her kademesinde görev almış Veysel ÖZTÜRK'ün eşi yaşamını kaybetti.

Saadet Partisini yasa boğan vefat haberi Siyaset

Saadet Partisinin acı günü. Karamürsel Akçat Mahallesinde doğup büyüyen Milli Görüş teşkilatlarının her kademesinde görev almış Veysel ÖZTÜRK'ün AGD İstanbul Teşkilat başkanı olan eşi elim bir trafik kazası sonucu vefat etmiştir.

Cenazesi Akçat mahallesinde kılınan cenaze namazının ardından Akçat Aile kabristanlığında toprağa verilmiştir. Cenazeye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Fatih AYDIN, İstanbul İl Başkanımız Sayın Birol AYDIN, Kocaeli İl Başkanımız Sayın Nurettin ÇELİK, MÜSİDER Genel Başkanımız Sayın Arslan ATEŞ,İl Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet ÖZEN, İlçe Başkanımız Sayın Mehmet ÖZALAY, AGD Kocaeli İl Başkanımız, AGD İzmir İl Başkanımız, AGD İstanbul ilçe başkanlarımız ve çok sayıda vatandaş katılmıştır. 

Buber Group ve Karamürsel. Tv Ailesi olarak Merhumeye Allah (cc) dan rahmet, geride kalan kederli Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom