Sahura Kalktı Namazını Kıldı Ve Kendini Astı

Karamürsel ve Gebze'de çevresi tarafından çok sevilen ve sessiz, sakin mizacı ile dikkat çeken Sadullah Türel, girdiği bunalım sonucu kendini astı.

Sahura Kalktı Namazını Kıldı Ve Kendini Astı Polis

Karamürsel ve Gebze'de çevresi tarafından çok sevilen ve sessiz, sakin mizacı ile dikkat çeken Sadullah Türel, girdiği bunalım sonucu kendini astı. Edinilen bilgiye göre Gebze'de ikamet eden Sadullah Türel, gece sahur yemeğini yedikten sonra sabah namazını kılarak yattı.Daha sonra kalkarak evin çatısına çıkıp kendini astığı iddia edilen Türel, çatıya çıkan kızı tarafından intihar etmiş olarak bulundu.

Evli ve 4 çocuk sahibi olan Sadullah Türel'in Belediyenin Mezarlıklar Müdürlüğünde çalıştığı ve çevresi tarafından çok sevilen ve saygı duyulan biri olarak bilindiği bilgisi paylaşıldı. Çalışma arkadaşları ve ailesi bu yaşanan olaya bir anlam veremezken, düzgün ve sorunsuz bir yaşantısı olan Türel'in neden intihar ettiğine kimse bir anlam veremediği bildirildi. Cenazesi bugün Karamürsel Kızderbent köyü aile kabristanlığında defnedileceği bildirildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom