Meral Akşener’den çok sert açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu iftar yemeğinde bir araya gelmişti. 

Meral Akşener’den çok sert açıklamalar Siyaset

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu iftar yemeğinde bir araya gelmişti. O görüşmede terör, anayasa değişikliği, rejim, adalet sistemi, hayır bloğunun güçlendirilmesi ve ekonomi dahil birçok konu gündemdeydi. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Meral Akşener’i CHP’ye davet ettiğini ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığını teklif ettiğini öne sürdü. Bu iddiaya bizzat Meral Akşener cevap verdi. Sosyal medyadan kısa bir mesaj paylaşan Meral Akşener, “Sn.Kılıçdaroğlu’nun şahsıma teklif ettiği iddia edilen İstanbul BBB teklifi kesinlikle yalandır” diyerek yalanladı.

Akşener, FETÖ ile ilgili de yaptığı paylaşımda, “Fetö ile her türlü herzeyi yiyenler,kendi günahlarını örtmek için bana sardılar. Hükümet ve Devlet sizsiniz,dedikodu yerine gereğini yapın” dedi. Kumpas mahkemelerine de gönderme yapan Akşener, “Şehit Songül Yarbay için ağıt yakan sahtekarlar.

Kumpas mahkemeleri için kaleminizden,klavyelerinizden kan damlayan günleri anında unuttunuz” şeklinde paylaşım yaptı.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom