5 Haziran, Dünya çevre günü Kaytazdere'de coşku ile kutlandı

Kaytazdere Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü Münasebeti ile bir dizi program düzenledi. Saat 10:30'da başlayan şenlik ilk olarak Piyalepaşa İlk ve orta okulu

5 Haziran, Dünya çevre günü Kaytazdere'de coşku ile kutlandı Bölgesel

Kaytazdere Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü Münasebeti ile bir dizi program düzenledi. Saat 10:30'da başlayan şenlik ilk olarak Piyalepaşa İlk ve orta okulu,TETAŞ İlk ve orta okulu öğrencilerinin "Sahil temizliği, Mavi Bayrak, Geri dönüşüm ve çevre" konulu resim etkinliği ile başladı.Ardından öğrenciler,  öğretmenleriyle ve Çevre Gönüllüsü vatandaşlar ile birlikte Mavi Bayraklı Saralkent Plajı çevre temizliği yaparak kutlamalara devam edildi.Öğrencilere uçurtma hediye edildikten sonra etkinlik sona erdi.

 

BAŞKAN YALNIZ BIRAKMADI

Kaytazdere Belediye başarı etkinliğe erken saatlerde eşi ile birlikte katılırken.Hem öğrenciler ile birlikte resim yaptılar, hemde hem öğrenciler hem vatandaşlarla birlikte Mavi Bayraklı Saralkent Plajında çevre temizliği yaptılar.

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, yaptığı açıklamada. Kaytazdere Belediyesi olarak vatandaşımıza en iyi hizmeti ve en kaliteli yaşam alanları sağlamak için gece gündüz hizmetlerimize devam ediyoruz dedi. Saralkent Plajının ünü, Mavi Bayrak alınmasının ardından bütün bölge tarafından adeta bir cazibe merkezi olarak anılmaya başladı. Daha bir çok yeni proje hizmetlerimize hız kesmeden devam edeceğimiz beldemiz, bölgenin vazgeçilmezi olarak örnek bir belde olmaya devam edecek dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom