Karamürsel Polisi Alarma Geçti

İstanbul Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde yaşanan silahlı çatışma sonrası Kocaeli polisi alarma geçti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan saldırının ardından Kocaeli’de de polis alarm durumuna geçti.Kocaeli il sınırları içerisinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü, ilçe emniyet müdürlükleri ve polis merkezi amirlikleri önünde nöbet tutan polislere çelik yelek giyme zorunluluğu getirildi. Öte yandan dışarıda devriye gezen ekiplerin de dikkatli olmaları ve olumsuzluklara karşı tedbirli olunmaları istendi.

Karamürsel Polisi Alarma Geçti Polis

İstanbul Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde yaşanan silahlı çatışma sonrası Kocaeli polisi alarma geçti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan saldırının ardından Kocaeli’de de polis alarm durumuna geçti.Kocaeli il sınırları içerisinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü, ilçe emniyet müdürlükleri ve polis merkezi amirlikleri önünde nöbet tutan polislere çelik yelek giyme zorunluluğu getirildi. Öte yandan dışarıda devriye gezen ekiplerin de dikkatli olmaları ve olumsuzluklara karşı tedbirli olunmaları istendi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom