Bir dilim ekmeği paylaşmak,ne büyük mutluluk

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi'nden örnek bir iftar yemeği. Karamürsel CHP Kadın kolları Karamürsel'de eğitim gören üniversiteli gençler ile beraber oruç açtı.

Bir dilim ekmeği paylaşmak,ne büyük mutluluk Siyaset

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi'nden örnek bir iftar yemeği. Karamürsel CHP Kadın kolları'nın hazırladığı yemekler ile Karamürsel'de eğitim gören üniversiteli gençlere iftar yemeği verildi. 

İftar yemeğin'de konuşan ilçe başkanı Şinasi Yazar, onlarla beraber aynı sofrayı paylaşmak çok güzeldi. Kadın kollarımızda bulunan hanım efendilerin evlerin'de kendi bütçeleri ile hazırladığı yemeklerle ağırladık, gençlerimizi.

Gençlerimizi bir nemzede olsa anne yemekleri ile ramazan soframızda mutlu edebildiysek ne mutlu bize diyen ilçe başkanı Şinasi Yazar, bizler belki çok büyük bütçeler ile şaşalı restorant ve otellerde vatandaşın parası ile pahalı iftar yemekleri düzenlemiyoruz ama bizim partimiz içerisin'de yer alan koskocaman yürekli hanımlarımız evlerinde ne varsa, ne yiyorlarsa onu hazırladıkları yemekler bizim için dünyaya bedeldir.  

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom