Karamürsel MHP Çok Anlamlı Bir Geceye İmza Attı

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın mülk edinebilmek için düzenlediği gecede konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, “Milletvekili sıralamasında birinci sırada kim olursa olsun, ilk afişi ben asacağım” dedi. MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın mülk edinebilmek için düzenlediği gecede konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, “Milletvekili sıralamasında birinci sırada kim olursa olsun, ilk afişi ben asacağım” dedi.

Karamürsel MHP Çok Anlamlı Bir Geceye İmza  Attı Karamürsel Haber

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın mülk edinebilmek için düzenlediği gecede konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, “Milletvekili sıralamasında birinci sırada kim olursa olsun, ilk afişi ben asacağım” dedi.

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın mülk edinebilmek için düzenlediği gecede konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, “Milletvekili sıralamasında birinci sırada kim olursa olsun, ilk afişi ben asacağım” dedi.

 

MHP Karamürsel İlçe Teşkilatı, Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi’nde ilçe başkanları, il yöneticileri, partililer ve milletvekili aday adaylarının katıldığı bir program gerçekleştirdi. Milletvekili aday adaylarının ağırlıklı olarak katıldığı gecede, geliri Karamürsel İlçe Başkanlığı’na mülk almak için kullanılacak açık artırmalar yapıldı. “Bir tuğla da sen koy” kampanyası kapsamında düzenlenen gecede konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, birinci sıradan kimin aday gösterileceği tartışmalarına son noktayı koydu. Türkkan, “Birinci sıra kim olursa ilk afişi ben asacağım” dedi.Gecenin açılış konuşmasını Karamürsel Ülkü Ocakları Başkanı Emre Ateş yaptı. Ateş’in ardından sözü Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy aldı. Kılınçsoy, “Üç sene evvel göreve geldiğimizde partimiz ufak bir yerdeydi. Şimdiki yerimizin olduğu yer önceden ülkü ocaklarımızın binasıydı. Şimdi 170 metre kare 4 odadan oluşan binamızı Milliyetçi Hareket Partisi’nin tapulu yeri yapabilmek için toplandık. Bizler seçimlerden önce burayı almalıyız diye bu yola çıktık. Bu zamana kadar yaklaşık bir ayda 30 bin lira nakit topladık. Mülkü almak için yer sahibi ile konuştuk anlaştık. Kendisine 10 bin lira peşinat vererek süre istedik. Bu süre içerisinde de kalan parayı toparlayacağız” dedi.

 

BİRLİKTE  BAŞARACAĞIZ

Gecede bir konuşma yapan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Saffet Sancaklı’nın Kocaeli’den aday adayı olmasıyla başlayan birinci sıra tartışmalarına nokta koydu. Türkkan, “Ben inanıyorum ki 8 Haziran sabahı MHP iktidarıyla güne başlayacağız. Burada 33 milletvekili aday adayımız var. Ben buradan iddia ediyorum kim birinci sırada çıkarsa çıksın, birinci sırada olanın afişini ben kendi elimle asacağım ve onunla birlikte çalışmalarımızı yapacağım” dedi.

 

AÇIK ARTIRMA HEYECANLI GEÇTİ

Gecede yapılan konuşmaların ardından açık artırma ile satışa sunulan tablo için milletvekili aday adayları ve başkanlar birbirleri ile yarıştı. Açık artırmada Osmanlı Turalı tabloyu 2 bin liraya Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yeşil alarak Kocaeli Ülkü Ocakları’na hediye etti. Ayrıca gecede mülk alımına destek olunması adına üzerlerinde numaralar olan çikolatalar satılarak çekiliş yapıldı. Açık artırmanın ardından geceye katılan ülkücü camianın yakından tanıdığı ozan Aşık Sefai, sazı eşliğinde seslendirdiği eserlerle izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom