116 Pırıl pırıl sağlıkçı mezun oldu

116 Pırıl pırıl sağlıkçı mezun oldu Eğitim

Karamürsel'de 116 Pırıl pırıl sağlıkçı meğzun oldu. Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Emine Köse, yaptığı konuşmada, bu gün "Okulumuzdan mezun olan bu pırıl pırıl 116 öğrencimiz bundan sonraki yaşamlarında vatandaşlarımıza hizmet vermek için canla, başla çalışacaklar.

Bizler okulumuzda geçirdikleri 4 yıl boyunca elimizden gelenin en iyisini yaparak, bu gençlerimizin ahlaklı ve donanımlı birey birey olması için verdiğimiz mücadelenin bu gün mükafatını aldık ve onları mezun ettik. Bundan soğraki yaşantılarında bu pırıl pırıl gençlerin başarılarının devamını dilerim dedi." 

Karamürsel Dr. Pembe Müjgan Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu eğitim ve öğretim yılında 30’u acil tıp teknisyenliği, 24’ü tıbbi laboratuvar teknisyenliği ve 62’si hemşirelik bölümünden olmak üzere 116 öğrencisini mezun etti.

Okul birincisi hemşirelik bölümünden Özlem Çalay, ikincisi hemşirelik bölümünden Ayşenur Türkler, üçüncüsü ise acil tıp teknisyenliği bölümünden Büşra Sazil olurken.Konuşma ve diploma törenin ardından okul birincisi Özlem Çalay, okul yaş kütüğüne plaketini çaktı.

Daha sonra Türk bayrağı ve okul flamasının devir teslim töreni yapıldı. Tören, 116 öğrencinin keplerini havaya atarak mezuniyeti kutlamalarıyla etkinlik devam etti.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom