Kocaeli'nde yaşayanlar için çok önemli lütfen okuyun ve paylaşın

Gazetemize bu akşam üzeri ulaşarak yardım isteyen aileler bu haberi mutlaka paylaşın, bizim çocuklarımız taciz edildi ve bu sapık serbest bırakıldı lütfen mağdur olan

Kocaeli'nde yaşayanlar için çok önemli lütfen okuyun ve paylaşın Polis

Gazetemize bu akşam üzeri ulaşarak yardım isteyen aileler bu haberi mutlaka paylaşın, bizim çocuklarımız taciz edildi ve bu sapık serbest bırakıldı lütfen mağdur olan başkaları da varsa, hemen emniyete giderek şikayetçi olsun. 

Bu ve bunun gibi sapık ruhlu kişi ve kişiler bugün bizim evlatlarımızı taciz ettiler ve eğer serbest kalırsa bu yaptığı tacizleri devam ettirecek diyerek Kocaeli'nde mağdur olan vatandaşların en yakın karakola giderek şikayetçi olmasını istedi. Olay dün öğlen saatlerin'de İzmit'te binek aracıyla küçük kızların yanına yanaşarak cinsel organını gösterip, onlara beraber olma teklifinde bulunan pis sapık 29 yaşındaki Eyüp S. gözaltına alındı. 

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi'nde Eyüp S. aracıyla yol kenarında bulunan ikisi de daha 15 ile 16  yaşlarında olan M.T. ve B.T.'nin yanına yanaştı. İddiaya göre, Eyüp S. cinsel organını küçük çocuklara gösterip kızları taciz etti. Kızların şikayeti üzerine Eyüp S. dün polis tarafından gözaltına alındı.

SERBEST KALDI

Sorgusunun ardından  adliyeye sevk edilen Eyüp S. adli kontrol şartı ile serbest bırakılmaya hazırlanırken, Eyüp S. tarafından Umuttepe'de aynı şekilde tacize uğrayan bir kişi daha polis merkezine giderek şikayette bulundu. Şikayette bulunan kişi Eyüp S.'nin aracıyla yanına adres sorma bahanesiyle yanaştığı aynı şekilde cinsel organını çıkararak tacizde bulunduğunu bildirdi.

Bunun üzerine Eyüp S.'yi daha adliyeden çıkmadan yeniden gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Eyüp S.'nin sorgusunun sürdüğü bildirilirken gazetemize ulaşan mağdur aileler bu kişinin tacizine uğramış özellikle, umut tepe ve yahyakaptan civarlarında yaşayan vatandaşlara seslendiler ve bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine mağdur olan vatandaşlardan emniyet müdürlüğüne giderek şikayetçi olmalarını istediler. 

AKSİ TAKTİRDE SERBEST BIRAKILACAK

Gazetemize ulaşan mağdur aileler bu kişinin aksi taktirde serbest kalabileceğini bildirdiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom