Taksimde Bonzai Kullanan Genç Böyle Görüntülendi

Uyuşturucu maddesi olan ve birçok maddeye göre çok daha fazla etkisi ile sayısız insanın hayatına mal olan Bonzai gençleri hedef almaya devam ediyor.

Taksimde Bonzai Kullanan Genç Böyle Görüntülendi Bölgesel

Uyuşturucu maddesi olan ve birçok maddeye göre çok daha fazla etkisi ile sayısız insanın hayatına mal olan Bonzai gençleri hedef almaya devam ediyor. Gençleri adeta bir para kaynağı olarak gören uyuşturucu tacirleri göz göre göre insanların ölümüne sebep olurken son dönemlerde ise Bonzai adını ve ölümlerini sıkça duymaya başladık.

Taksim’in Göbeğinde Ağaca Sarılıp Kaldı

Taksim’de arkadaşları ile bir mekanda bonzai içen bir genç kız daha sonra meydana çıktığında uyuşturucunun etkisi ile bir ağaca sarılarak uzun süre öyle kaldı. Gencin içler acısı halini gören vatandaşlar hemen olaya müdahale ederek bir kenara oturtturdu. Bu esnada oradan geçmekte olan bir doktor ise genç kızın yardımına koşarken kendi hayat hikayesinden de esinlenerek nasihatler verdi.

Arkadaşımı Uyuşturucudan Kaybettim

Kendinden geçen kıza su ve kahve ikram eden genç doktor ayılması için uzun süre çabaladı. Bu esnada bir daha uyuşturucu madde kullanmaması için çeşitli nasihatlerde bulunurken 12 sene boyunca uyuşturucu bağımlısı olan erkek arkadaşı ile mücadele ettiğini fakat sonunda yaşamını yitirdiğini dile getirdi. Genç kızın kendisine gelmesi ile bir taksiye bindirerek evine gönderdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom