Ceylin cinayetinin detayları ortaya çıkıyor 

Müge Anlı 13 Haziran 2017 Salı günü ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor ve Minik Ceylin'in ölümüyle iligli detaylar ortaya çıkarılıyor.

Ceylin cinayetinin detayları ortaya çıkıyor  Bölgesel

Müge Anlı 13 Haziran 2017 Salı günü ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor ve Minik Ceylin'in ölümüyle iligli detaylar ortaya çıkarılıyor. Müge Anlı son bölümü ve Ceylin ile ilgili gelişmeler haberirmizde yer alıyor.

MÜGE ANLI SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

Müge Anlı İle Tatlı Sert 13 Haziran Canlı Yayın merakla bekleniyor. Çünkü, İzmir Ödemiş’te öldürülen 10 yaşındaki Ceylin Atik’in cinayetinin detayları ortaya çıkacak. Müge Anlı 13 Haziran yeni bölümde neler oldu? Ceylin Atik’i komşusu neden öldürdü? Ceylin Atik’i komşu kadın mı, yoksa 19 yaşındaki akrabaları mı öldürdü? Müge Anlı İle Tatlı Sert 13 Haziran yeni bölümde yaşananlar haberimizin devamında…

ATV’nin ilgi ile izlenen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert 13 Haziran yeni bölüm ile yine izlenme rekorları kırdı. Dün, ölümü ile Türkiye’yi yasa boğan 10 yaşındaki Ceylan Atik cinayetinin detayları bugün Müge Anlı 13 Haziran yeni bölümde konuşuldu. Ceylin’i öldürdüğü iddia edilen komşu kadın ilk ifadesinde neler söyledi? Ceylin nasıl ve neden öldürüldü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı vasıtasıylada aranan 10 yaşındaki minik Ceylin olayında sıcak gelişmeler yaşandı.
Görgü şahidinin "Çocuğun ağzı kapatılarak eve sokulduğunu gördüm." beyanı üzerine olay yeri ekipleri gelerek görgü şahidinin gösterdiği evde arama yapmaya başladı. Olay yeri ekibiyle birlikte cenaze aracınında olay yerine gelmesi minik Ceylin hakkındaki acı haber canlı yayında verildi.

ACI HABERİ CANLI YAYINDA VERDİ

Müge Anlı'da bugün ele alınan konu olumsuz bir sonuçla hemen neticeye ulaştı. Ceylin'in kamera kayıtları ortaya çıktı. Kamera kayıdında bir komşunun evine gidip su içtiği gözleniyor. Dedeye gelen mesajın da Ceylin'in su içtiği komşunun yeğeninin telefonundan geldiği anlaşıldı. Daha sonra bir görgü tanığı Ceylin'in zorla o eve sokulurken gördüğünü söyledi. Canlı yayınını devam ettiği saatlerde küçük Ceylin'in son görüldüğü evin çevresini güvenlik şeridi ile çeviren güvenlik güçleri büyük bir titizlikle çalışmalarına devam ederken bölgeye sırasıyla sağlık ekipleri ve olay yeri inceleme ekiplerinin ardından gelen cenaze aracı bölgede büyük bir heyecanla beklemekte olan Ceylin'in ailesi ve mahalle sakinlerini büyük bir üzüntüye boğdu.

NELER OLMUŞTU?

10 Haziran Cumartesi günü, arkadaşları evlerinin önünde bulunan Kazım Karabekir Parkı'na gitti. Küçük kızın uzun süre gelmemesinden şüphelenen dede Mustafa Atik ve babaannesi Ülkü Atik, Ceylin'in gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen kendisine ulaşamadı. Bunun üzerine aile emniyete giderek kayıp başvurusunda bulundu. Sosyal medyanın gücünüde kullanmak isteyen aileye bir süre sonra "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı bİr mesaj geldi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom