Karamürsel Emniyet Personeli hep birlikte iftar açtı

Karamürsel Botanik Kafe'de dün akşam düzenlenen iftar programında Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de görev yapan personel, aileleri ve

Karamürsel Emniyet Personeli hep birlikte iftar açtı Yaşam

Karamürsel Botanik Kafe'de dün akşam düzenlenen iftar programında, Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de görev yapan personel, aileleri ve Karamürsel Emniyet Derneği yönetim kurulu bir araya geldi.İftar öncesi Karamürsel Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı ve komiser yardımcıları Süleyman Açar ve Şahabettin Ardal  iftar programının düzenleneceği Botonik Kafede hazırlıklarla yakından ilgilendiler.
Karamürsel Emniyet Derneği yönetimi tarafından Botanik Kafe'de düzenlenen iftar programına yoğun bir katılım oldu.

Karamürse'de bulunan emniyet personeli ve ailelerinin yanı sıra, Kocaeli İl Emniyet Müdür yardımcıları Kaan Yıkılmaz ve Ahmet Yılmaz, Kocaeli Kom Şube müdürü Serdar Özdemir'de ailesi ile birlikte katıldı. 


ŞEREF KONUĞU ŞEHİT AİLESİ
Karamürsel Emniyet Müdürü,  Öner Bahçekapılı düzenlenen iftar programına 2004 yılında Malatya'da şehit düşen Polis Ahmet Durak'ın ailesini şeref konuğu olarak davet etti. Yapılan iftar sonrası Bahçekapılı, başta Karamürsel Polis Derneği başkanı Murat Sağır olmak üzere iftar programında emeği geçen herkese teşekkür etti. 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom