Karamürsel Tv 3 Yaşında

Karamürsel.Tv yayın hayatına başladığı yıldan bu yana tarafsız ve nitelikli habercilik anlayışını sürdürmeye devam ediyor.

Karamürsel Tv 3 Yaşında Karamürsel Haber

Karamürsel.Tv'den BİR REKOR DAHA

Karamürsel'de sadece bölgesel olarak yayın hayatına başlayan Karamürsel.Tv sektöre girdiği 3. yılında bölgede inanılmaz bir başarı kazandı. Dünyanın en büyük araştırma şirketi alexa.com dan alınan en son verilere göre Yalova, Karamürsel, Değirmendere, Gölcük'te bütün haber sitelerini geride bırakan Karamürsel. Tv birinciliği kimseye kaptırmadı. Kocaeli bölge genelinde ise ilk sıralarda olan yerimizi her geçen gün zirveye taşıyoruz. 

Sürekli olarak güçlenen ve tecrübe kazanan ekibimizle çıktığımız bu yolda bizlerden desteklerini esirgemeyen başta yüz bine yaklaşan takipçilerimiz ve gazetecilik sektöründe uzun zamandır doğru ve tarafsızlık düsturu ile yoğrulmuş dostlarımıza desteklerinden ötürü çok ama çok teşekkür ediyoruz.

İnanılmaz yenilikler ile halkımızın internet sistemimize her marka ve model elektronik cihazla çok basit ulaşabileceği müthiş alt yapımız ve süratle kendimizi sürekli yeniliyerek çıktığımız bu zorlu yolda mücadele etmeye devam edeceğiz. Bize bu süre zarfında inanan ve destekleyen herkese teşekkür ederiz. Başarının tesadüf olmadığını, azim ve istikrarla her yolun aşılabileceğini yaşayarak öğrendiğimiz bu sektörde bizlere duyduğunuz büyük güven ve inanç için herkese teşekkür ederiz.

ÖNEMLİ NOT : Basına yönelik yasak, engelleme, saldırı ve baskılar kalkana kadar kutlama yapmayacağımızı tüm okuyucularımıza bildiririz.

 Buber Group Ailesi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom