Karamürsel'de Görüldü ! Bu Kadınlara DİKKAT !!!

Aracınızla yolda giderken yaşlı ve yardıma ihtiyacı olan biri yaşlı 3 kadın görseniz ne yapardınız? Çoğunluğun cevabını biz de biliyoruz... Ama bu haberden sonra bir kez daha düşünmenizi istiyoruz.

Karamürsel'de Görüldü ! Bu Kadınlara DİKKAT !!! Bölgesel

Karamürsel'de 'dolandırıcılık yöntemlerinin sonu yok' dedirtecek bir olay daha yaşandı.

OKUYUCUMUZ GÖRÜNTÜLEDİ HERKES DİKKAT ETSİN!

Karamürsel.Tv okuyucumuz WhatsApp Haber Hattı'mıza ulaşarak karşılaştığı olayı anlattı ve fotoğraflar yolladı. Okuyucumuz, insanları kandıran ve duygularını sömürerek para almaya çalışan bu kadınların şeytani numarasını kaydederek belgeledi. Kamera ile kadınların fotoğraflarını çeken okuyucumuz sorduğu sorularla ve sitemleriyle dolandırıcı kadınları sorguladı, bu kadınları sürkeli farklı yerlerde görüyorum dedi.

PEKİ BU KADINLAR NELER YAPIYOR?

Okuyucumuz olayı şöyle anlatıyor: Karamürsel'de trafiğin yoğun olduğu yerlerde ve farklı zamanda Bursa ve Yalova'da gördüm bunları. Üç kadından yaşlı olan ağır hasta numarası yapıyor. Yaşlı ve hasta taklidi yapan kadının yanındaki diğer iki genç kadın ise trafikte sıkışan araçların önüne atlayıp, 'annemiz çok hasta' deyip uzak mesafedeki bir hastaneye acil gitmesi gerektiğini söylüyorlar. Kadınları görüp duran ve mesafenin çok uzak olduğunu duyan çoğu sürücü duygularına da yenik düşerek para verip oradan uzaklaşıyor. Sürücülerden bazıları ısrarla 'ben götürmek istiyorum' dediğinde ise 'istemiyoruz' deyip hemen o aracın yanından uzaklaşıyorlar.

KARAMÜRSEL TV OLARAK BU DURUMA ÖNERİMİZ VE YORUMUMUZ:

Öncelikle emniyet güçlerinin bu tür durumları acilen tespit edip, yol kenarında hem tehlike oluşturan hem de insanların duygularını sömüren bu tür kişilere acilen engel olunması. Böyle bir olayla karşılaşan insanların ise hiçbir zaman ince eleyip sık dokumadan bir yardımda bulunmaması ve acilen emniyet yetkililerimizle bu durumun paylaşılması.

​KaramürselTv'nin 'OLAYIN İÇİNDEN HABER HATTI' yayında!

Siz de gün içinde karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri WhatsApp haber hattımıza "*543 243 14 43" göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz.

HABERLER KARAMÜRSEL'TV'DE NASIL YER ALIR?

Gönderdiğiniz haberler taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı kullanarak bize iletebilirsiniz. Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz.

NE TÜR HABERLER YOLLANABİLİR?

Yakınınızda meydana gelen büyük bir patlama, kaza, şiddet, sosyal sorumluluk projesi gibi her türlü olayı anında görüntüleyerek bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom