Vatandaş baş hekim Uz.Dr.Erkan Çelik'e ateş püskürdü

Vatandaş baş hekim Uz.Dr.Erkan Çelik'e ateş püskürdü madem bu kadar doktor bir anda izine çıkıyor, Hastaneyi'de kapasaydınız diyerek sitem ettiler.

Vatandaş baş hekim Uz.Dr.Erkan Çelik'e ateş püskürdü Sağlık

Karamürsel'de yaşayan vatandaşlar, Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Erkan Çelik'e ateş püskürdü, madem bu kadar doktor bir anda izine çıkıyor, Hastaneyi'de kapasaydınız! diyerek sitem eden vatandaşlar, böyle bir idarecilik olmaz; Karamürsel Devlet Hastanesi sağlık ocağımı ki, hastanede çalışan bu kadar doktor'dan randevü alınamıyor diyerek serzenişte bulundular.

SAĞLIK BAKANLIĞINA ŞİKAYET ETTİK

Gazetemize ulaşan vatandaşlarımız, Karamürsel Devlet Hastanesi'nin aylardır başı boş bir şekilde yönetildiğini, bir çok doktorun hastaneye istemeyerek geldiğini ve yine bir çoğunun en yakın sürede tahinini istiyeceğini dile getiren vatandaşlar, şikayetlerini sağlık bakanlığına, bimer ve cimer internet sitelerine yaptıkları şikayetlerle dile getirdiklerini, fakat Karamürsel Devlet Hastanesi'nin sorunlarının hala çözülemediğini bildirdiler.

ALLAH AŞKINA BUNU YAYINLAYIN

Gazetemize ulaşan başka bir vatandaş ise, randevü almak için 03.07.2017 tarihinde Karamürsel Devlet Hastanesi'nin internet sitesine girdiğinde gözlerine inanamadığını dile getirdi. Hastanede çalışan doktortalrın neredeyse yarısının 10.07.2017 Tarihine kadar randevülerinin kapalı olduğunu görünce gözlerine inanamayan vatandaş bu görüntüyü (ALLAH AŞKINA BUNU YAYINLAYIN) notu ile gazetemize gönderdi. Aşağıda göründüğü üzere bir çok doktorun randevülerinin kapalı olması ve hastane'de vatandaşların çok mağdur bırakılması sanırız Karamürsel'in kaderi olsa gerek.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom