KARSAD’dan Anlamlı Etkinlik

Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü Derneği (KARSAD) tarafından Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasının eksiklerini gidermek amacıyla yeni yıl partisi düzenlendi.

KARSAD’dan Anlamlı Etkinlik Karamürsel Haber

Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü Derneği (KARSAD) tarafından Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasının eksiklerini gidermek amacıyla yeni yıl partisi düzenlendi.

 

Sefamerve.com sponsorluğunda dernek binasında gerçekleştirilen yeni yıl partisinde Gazanfer Bilge çocuk yuvasının Televizyon, Bilgisayar, yatak gibi ihtiyaçları karşılandı.

 

Çocuk yuvasında kalan öğrenciler, ilçede yaşayan engelliler ve vatandaşlar mangal partisi ve canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir akşam geçirdi. Mangal partisinin ardından öğrencilerle birlikte Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve KARSAD Başkanı Zeki Şirinoğlu tarafından yeni yıl pastası kesildi.

 

Başkan  Yıldırım bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek tüm katılımcılara yeni yılın sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.

 

            Yeni Yıl Partisine Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürselbey Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Albay Osman Özyazıcı, Belediye Meclis Üyeleri, Altınkemer sahibi ünlü başpehlivan Ahmet Taşçı, Başpehlivan Kadir Birlik ve güreşçiler, Gazi Vakfı Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasında kalan öğrenciler, Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Hatice Tiryaki, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom