Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Özalay'dan sert tepki

İlçe Başkanı Mehmet ÖZALAY Sakarya’da meydana gelen insanlık dışı olayla ilgili olarak yaptığı açıklamada idam cezası için “gerekirse referandum yaparız”

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Özalay'dan sert tepki Siyaset

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet ÖZALAY Sakarya’da meydana gelen insanlık dışı olayla ilgili olarak yaptığı açıklamada idam cezası için “gerekirse referandum yaparız” diyen hükümet yetkililerine seslendi,” BUNLARI SAKARYA MEYDANINDA ASIN”!

İlçe Başkanı Mehmet ÖZALAY şunları hatırlattı, Güzel ilimiz Sakarya’da yaşanan ve vicdanları yaralayan Suriyeli üstelik te hamile olan kadın ve çocuğuna yapılan, ne insanlığa nede ülkemize yakışmamıştır. Sakarya ilimizde yaşanan bu vahşet bir kez daha vicdanları sızlatmıştır.

Ülkemizde ve komşu ilimizde böyle vahşetlerin bir daha yaşanmamasını Cenab-ı Hakkan diliyoruz. Ülkemiz ve illerimizin bu gibi olaylar ve vahşetle anılması bizleri derinden üzüyor ve utandırıyor. Bu insanlık dışı suçu işleyenleri topluma örnek teşkil etmesi için Sakarya kent meydanında sallandırılması gerekiyor.

Ayrıca buradan devlet yetkililerine sesleniyorum. İDAMI Getirmek için daha neyi bekliyorsunuz? Daha kaç kişiyi kurban vermemiz gerekiyor? Ayrıca İlçe Başkanı ÖZALAY olayı haber yapıp gündeme taşıyan haber kuruluşunu da daha sorumlu ve ilkeli haber yapmaya davet etti.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom