Başhekimin çağrısını dinleyen vatandaş kapıdan döndü

Karamürsel Devlet Hastanesin'de vatandaşlar gene mağdur olduklarını iddia ettiler. Geçtiğimiz günlerde Karamürsel Devlet Hastanesi ile

Başhekimin çağrısını dinleyen vatandaş kapıdan döndü Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesin'de vatandaşlar gene mağdur olduklarını iddia ettiler. Geçtiğimiz günlerde Karamürsel Devlet Hastanesi ile ilgili olarak gelen şikayetler için bir basın açıklaması yapan Uz. Dr. Erkan Çelik, hastanede sadece yoğunluktan dolayı vatandaşın İnternet üzerinden online randevu alamadığını, fakat doktorların vakit buldukça yinede randevusüz olsa'da hastalarla ilgilenildiğini söylemesi üzerine, bu gün diş doktoru için randevu almaya çalıştıklarını söyleyen vatandaşlar, randevulerin dolu olması sebebi ile yinede Karamürsel Devlet Hastanesine gittiklerini fakat diş polikliniklerinde muayene olamayarak diş ağrısı ile özel hastaneye gitmek zorunda kaldıklarını bildirdiler.


BİR HAFTA DİŞ AĞRISI NASIL ÇEKİLİR


Vatandaşlar isyan ettiler! Karamürsel'de İnternet'ten diş doktorları için randevu almak isteyen vatandaşlar gözlerine inanamadı. Karamürsel Devlet Hastanesin'de 18.07.2017 Tarihine kadar diş doktorlarında randevulerin dolu olduğunu gören vatandaşlar bir insan diş ağrısı ile bir hafta nasıl geçirir. Neden bu kadar önemli bir bölüm için çözüm bulunmaz diyerek sitem eden vatandaşlar. İlçede yaşlı nüfusun çok olduğunu ve bir çok kişinin maddi durumunun ve imkanlarının kısıtlı olduğu için özel hastanelere ve ilçe dışına gidemediklerini ve yetkililerin biran önce, acil bir çözüm bulmalarını istediler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom