Karamürsel Saadet Partisi biz bu işin peşini bırakmayız

SP’li meclis üyeleri; Mehmet Baş, Süleyman Baydin ve Ferhat Doğansoy tarafından hazırlanan soru önergesi, Karamürsel Belediye Başkanlığı’na teslim edildi. Önergede, Karamürsel merkezinde yapılan ve yapılmaya devam eden cephe yenileme ve tabela yapımı için yapılan ihale ve detayları hakkında defalarca bilgi istememizerağmen hatta son olarak belediye yazı işleri müdürüne elinizdeki belgeleri bizde görmek istiyoruz diyerek bilgi istememize rağmen bize İsmail Yıldırım müsade etmeden biz kimseye bilgi paylaşımı yapamayız cevabını almamız üzerine bizde Karamürsel SP meclis üyeleri olarak soru önergesi verdik.

Karamürsel  Saadet  Partisi biz bu işin peşini bırakmayız Siyaset

Karamürsel SP´den bir soru önergesi daha

Karamürsel Belediyesi´nin Saadet Partili meclis üyeleri, Karamürsel Belediye Başkanlığı´na ilçede gördükleri aksaklıkları içeren bir önerge daha  verdi.

SP’li meclis üyeleri; Mehmet Baş, Süleyman Baydin ve Ferhat Doğansoy tarafından hazırlanan soru önergesi, Karamürsel Belediye Başkanlığı’na teslim edildi. Önergede, Karamürsel Merkezinde yapılan ve yapılmaya devam eden cephe yenileme ve tabela yapımı için yapılan ihale ve detayları hakkında defalarca bilgi istedik.Hatta son olarak belediye yazı işleri müdürüne elinizdeki belgeleri bizde görmek istiyoruz diyerek bilgi istememize rağmen bize İsmail Yıldırım  müsade etmeden biz kimseye bilgi paylaşımı yapamayız cevabını almamız üzerine bizde Karamürsel SP meclis üyeleri olarak soru önergesi verdik.Karamürsel Belediyesinin encümen kararlarından hem bizim hemde karamürsel halkının bilgisi olması gerekmektedir.Biz her defasında bu bilgileri ve belgeleri almak için mücadele ediyoruz ve ederizde. Fakat bu şekilde bizim ve halkımızın bilgi almasını engellemeye çalışılmasına bir anlam veremiyoruz. Bunun için gereken her şeyi yapacağız bizler her zaman hakkın ve adaletin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.  

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom