Karamürsel Belediyesi'nde önemli değişiklik, işte yeni yardımcılar

Karamürsel Belediyesi'nde önemli değişiklik. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım mali ve İdari İşlerden Sorumlusu

Karamürsel Belediyesi'nde önemli değişiklik, işte yeni yardımcılar Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi'nde önemli değişiklik. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım  mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan'ın emekliliğinin dolması nedeni ile yerine, 
İmar ve Şehircilik Müdürü, Avni ÇAKMAK'ın ve Mali Hizmetler Müdürü Nazmiye TUNÇ'un görevlendirileceği gündeme bomba gibi düştü. Karamürsel Belediyesi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki günler'de İsmail Yıldırım'ın resmi bir açıklama yapacağı iddia edildi. Karamürsel'de çok geniş bir kitle tarafından sevilen ve takdir gören bu iki isme Karamürsel. Tv  Ailesi olarak şimdiden tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz.

Haluk ÖZARSLAN

Başkan Yardımcısı

1959 yılında Karamürsel´de doğdu, ilk ve orta öğrenimini Karamürsel´de tamamladı. 1978 yılında Kocaeli Eğitim Enstitüsünden mezun oldu. 1981 yılında sınıf öğretmeni olarak göreve başlayan Özarslan, 1993 yılına kadar bu görevi sürdürdü. 1993 yılında 4 Temmuz Okul Müdürlüğü´ne Okul Müdürü olarak atandı. 2005 yılına kadar bu göreve devam etti. 2005 yılında Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okul Müdürlüğü´ne Okulu Müdürü olarak atandı. 2005-2011 yılları arasında bu görevi yürüttükten sonra 15 Eylül 2011 tarihinde bu görevinden ayrılarak Karamürsel Belediyesi Başkan Yardımcılığına getirildi.
Haluk ÖZARSLAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

Avni ÇAKMAK

İmar ve Şehircilik Müdürü

1959 Of doğumlu, İlk, orta ve lise eğitimini Samsun'da tamamladı. Samsun 19 Mayıs Lisesinden mezun olduktan sonra, eğitimine İTÜ İnşaat Fakütesin de devam etti. 1987 yılında İTÜ İnşaat Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyetten sonra 6 ay Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak çalıştı. 1988 yılında Yedek Subay öğrenciliğini Karamürsel Deniz Eğitim Komutanlığında yaptıktan sonra, Asteğmenlik süresince Ege Deniz Komutanlığı İzmir Bakım ve İstihkam Komutanlığında İnş. Müh. Asteğmen olarak vatani görevini tamamladı. 1990 yılında İnşaat Mühendisi olarak Karamürsel Belediyesinde işe başladı. Halen Karamürsel Belediyesinde İmar ve Şehircilik Müdürü olarak görevine devam ediyor.
Evli ve iki çocuk babası

Nazmiye TUNÇ

Mali Hizmetler Müdürü

1967 Karamürsel doğumlu olup ilköğrenimini 4 Temmuz İlkokulunda, Orta ve Lise öğrenimini Karamürsel Kız Meslek Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1987 Yılında Karamürsel Belediyesinde memur olarak göreve başladı.
2014 Yılında Mali Hizmetler Müdürlüğü görevine atandı. Mali Hizmetler Müdürü olarak görevini devam ettirmektedir.
İki çocuk annesi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom