MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ne yapmaya çalışıyor

Karamürsel'de göreve geldiği günden buyana biran olsun durmayan Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ne yapmaya çalıyor ?

MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ne yapmaya çalışıyor Siyaset

Karamürsel'de göreve geldiği günden bu yana biran olsun durmayan Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ne yapmaya çalıyor ?
Karamürsel'de uzun bir dönemdir MHP İlçe teşkilatının sesi soluğu çıkmıyordu. Bu sessizliği "köklü bir parti, büyük bir lider ve ona yakışan bir teşkilat" ilkesi ile bozan Çetin Öksüz ve yeni oluşturduğu yönetimi adeta bir arı kovanı gibi çalışıyor.

İktidar partisinin ilçe başkanının ve ekibinin bile gitmediği köylere giden ve çok ilginçtir ki, bu gezilerini, yakın zamanda seçim olacak o yüzden benim yüzümü görün, beni destekleyin düşüncesi ile değil!

Gerçekten halkın her kadamesi'nde halkın ulaşa bildiği, dertlerini, sorunlarını anlata bildiği, arandığı zaman bir iktidar partisi teşkilatı gibi her türlü soruna, yardım eline uzatan Karamürsel MHP İlçe başkanı Çetin Öksüz ve yönetimde yer alan ve biran olsun başkanlarını bırakmayan ekibi dur durak vermeden herkesin yarasına merhem olmaya devam ediyor.


VATANDAŞ ÇOK MEMNUN
Karamürsel halkı, eskiden biz Karamürsel'de ne MHP İlçe bakanını, nede ekibini görürdük. Sadece seçim zamanı yaklaştığında aday olacak olan belediye başkanı adayı ile bir gezer ve diğer partiler gibi bir çok vaatte bulunur, seçilince bütün sorunlarınızı çözeceğiz der ve giderlerdi.

Fakat şuan'da Karamürsel MHP İlçe teşkilatı bunun tam tersini yapıyor. Sorunu olan, derdi olan, problemi olan ve çok ilginç ki, her ne partiden olursa olsun yardımlarına koşan MHP İlçe teşkilatı büyük bir takdir toplamaya devam ediyor. 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom