Gülümseyin Karamürsel'desiniz Dörtbudak Aşıklar Tepesi

Karamürsel'de yıllardır var olan fakat hiç bir zaman değeri bilinmeden atıl vaziyette duran "AŞIKLAR TEPESİ" adeta evrim geçirerek

Gülümseyin Karamürsel'desiniz Dörtbudak Aşıklar Tepesi Bölgesel

Karamürsel'de yıllardır var olan fakat hiç bir zaman değeri bilinmeden atıl vaziyette duran "AŞIKLAR TEPESİ" adeta evrim geçirerek küllerin'den tekrar doğdu. Sadece Karamürsel ilçesinin değil Marmara bölgesinin "AŞK" ile özdeşleşen mekanı "Dörtbudak Aşıklar Tepesi" hiç hız kesmeden hizmetlerine devam ediyor.

Sabah Aileniz ve çocuklarınız ile eşsiz köy havasın'da içerisinde çocuklarınıza hem hayvan sevgisini aşılarken, çocuklarınıza köy tavuklarının taze yumurtalarını kendi elleri ile toplaya bileceği inanılmaz bir ortam sağlayan "Dörtbudak Aşıklar Tepesi" adeta bir cazibe merkezi haline geldi.

Aileniz ile inanılmaz sessizlik içerisinde, doğa ve deniz manzarası ile kendinizden geçerken. Çocukların midilli atları ile sosyalleşebileceği, mini hayvanat bahçesinde, ineklerden süt sağılırken görebileceği, Karamürsel'in köylerinden taze, taze toplanan ürünlerin sergilendiği, köy Anneleri'nin gözler önünde açtığı buran, buram yufkalar ile unutulmaz bir gün geçirebileceğiniz "Dörtbudak Aşıklar Tepesi" İstanbul, Bursa, Sakarya ve Kocaeli halkının adeta vazgeçilmezi haline geldi.

Ulaşımın çok kolay ve çeşitli güzergahlardan rahat bir şekilde sağlana bildiği "Dörtbudak Aşıklar Tepesi" eşsiz havası ve manzarası ile misafirlerine sadece inanılmaz bir zaman geçirmekle kalmıyor. Sizlere"AŞK" ve Huzuru tekrar hatırlatıyor.

Aileniz ve çocuklarınız ile inanılmaz zamanlar geçirebileceğiniz "Dörtbudak Aşıklar Tepesi" uzman ve donanımlı kadrosu ile hizmetlerini sürekli yenileyerek devam ettiriyor. Gülümseyin, çünkü Karamürsel'desiniz sloganı ile bütün halkımızı huzura davet ediyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom