Gölcük'te iğrenç olay 60 Yaşındaki kadını önce gasp etti sonra tecavüz

Gölcük’te gerçekleşen iğrenç olay  15 temmuz sabahında meydana geldi.  Gölcük'te bunulanan bir SPA merkezine önce müşteri olarak gelen 25-30’lu yaşlardaki şahıs

Gölcük'te iğrenç olay 60 Yaşındaki kadını önce gasp etti sonra tecavüz Polis

Gölcük’te gerçekleşen iğrenç olay  15 temmuz sabahında meydana geldi.  Gölcük'te bunulanan bir SPA merkezine önce müşteri olarak gelen 25-30’lu yaşlardaki şahıs ertesi gün aynı yere hırsızlık için geldi. 

ÖNCE HIRSIZLIK
Gölcük’te hizmet veren SPA merkezinde 15 temmuz sabahı iğrenç bir olay meydana geldi. 25-30’lu yaşlardaki şahıs olaydan bir gün önce SPA merkezine müşteri olarak geldi. Ertesi gün ise bu kez iğrenç bir iş yapmak için yeniden merkeze gelen şahıs. Sabah 03:30 sıralarında, hırsızlık için aynı merkeze geldi.

GASP VE TECAVÜZ
Hırsızlık için geldiği SPA merkezinin kasasını boşaltan bu şahıs, SPA merkezinde temizlik görevlisi olarak çalışan 60’lı yaşlardaki bayanla karşılaştı. Önce kadından zorla çantasındaki 300 lira parayı alan şahıs, sonra ise 60’lı yaşlardaki bu kadına tecavüz etti. Olay sırasında yaşlı kadını korkutmak için ise kollarına çizikler atan sapık, çaldıklarıyla birlikte olay yerinden kaçarak uzaklaşan sapık, polis tarafından her yerde aranıyor. Olay yerine çağrılan polis ekipleri şahsın kimlik bilgilerine ulaşmaya çalışıyor. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom