Karamürsel'in sevilen siması vurularak öldürüldü

Karamürsel'de geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Turgut Aydın, şehir magandaları tarafından vurularak öldürüldü.

Karamürsel'in sevilen siması vurularak öldürüldü Polis

Karamürsel'de geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Turgut Aydın, şehir magandaları tarafından vurularak öldürüldü.Gölcük  İlçesi  Saraylı İlçesinde meydana gelen olay iddialara göre şu şekilde gelişti.  Saraylı’da yer sahibi olan  Turgut Aydın,  yerini  Ali ve Turan G. İsimli kardeşlere kiraladı. 

Turgut Aydın, önceki akşam geç saatlerde   yakınları ile birlikte kiraladığı mekana gitti. İşletmecilerin ve  çalışanların bulunmadığı mekanda yemek  yedikleri sırada,   Ali G.  Ve Turan G. İsimli kardeşler ile geçmişe dayalaı alacak verecek meselesi nedeniyle husumet bulunan Yusuf A. mekana geldi. 

Turgut Aydın’a  Ali ve Turan G. Nin nerde olduğunu sordu.Ardından  Yusuf A. ve Turgut Aydın arasında sözlü tartışma başladı. Bu esnada silahına sarılan Yusuf A. tartıştığı Turgut Aydın’ı baçağından yaralayarak olay yerinden kaçtı.

Olay sonrası ayağından vurulan  Turgut Aydın’ın  yakınları hemen olay yerine   112 ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen ambulans yaralı  şahısı alarak Gölcümk Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırdı. Ancak bacağındaki atardamara isabet eden kurşun nedeniyşe  Aydın yapılan tüm müdahalalere rağmen kurtarılamadı.  Polis olayla ilgili olarak  Yusuf A.’nın yakalanması amacıyla çalışma başlattı. Merhumun cenazesi bugün ikndi namazı sonrası ,Orcun köyü camiinde kılınan ikindi namazı sonrası defnedildi.

Buber Group ve Karamürsel.Tv Ailesi olarak Merhuma Allah (cc) ramet, kederli ailesi, dost ve yakınlarına sabır diliyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom