Karamürsel'de canlı yayında bir can kurtaran vatandaş fenomen oldu

Karamürsel'de canlı yayında bir can kurtaran vatandaş internet fenomeni oldu, Kocaeli, Karamürsel'de balık avlamak için kayığı ile denize açılan Cihan Düz

Karamürsel'de canlı yayında bir can kurtaran vatandaş fenomen oldu Yaşam

Gazetemize çektiği  canlı yayını gönderen Cihan Düz bütün hayvan severlere seslendi.Canlı yayında  bir can kurtaran vatandaş internet fenomeni oldu, Kocaeli, Karamürsel'de balık avlamak için kayığı ile denize açılan Cihan Düz isimli vatandaş, adeta bir insanlık dersi verdi.

Denizin ortasın'da çırpınan bir canlıyı gören Cihan Düz, teknesi ile hemen yanına gittiğini, kafası denizin içinde kalan martının çırpınarak boğulmak üzere olduğunu görünce kurtarmak için deniden martıyı çıkaran Cihan Düz, yaşananları kameraya aldı ve adeta bir insanlık dersi verdi. 


MARTININ EŞİ TEKNEDE KURTARILIŞINI İZLEDİ
Denizden çıkarılan dişi martının eşi, kurtarılana kadar teknenin baş ucunda eşini bekleyen martı Cihan Düz isimli vatandaşı'da çok duygulandırdı. 


LÜTFEN DİKKAT EDİN 
Cihan Düz, amatör balıkçılara seslenerek lütfen dikkat ediniz! Balık avlarken, bozulan oltalarımızı, kopan misinalarınızı denize atmayın. Bakın bir martı hem ağzından, hem ayaklarından kancalara takılarak ölümle baş, başa kalmıştı. Şans eseri görmemle kurtara bildim. Fakat bir diğer deniz canlısı bu kadar şanslı olamaz diyerek dikkat edilmesini istedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom