Dev yunus balığı bütün çabalara rağmen kurtarılamadı

Kocaeli, Karamürsel'de sabah saatlerin'de spor yapan vatandaşlar deniz'de gördükleri yaklaşık 2 metre boyundaki yunus balığının yaralandığını

Dev yunus balığı bütün çabalara rağmen kurtarılamadı Yaşam

Kocaeli, Karamürsel'de sabah saatlerin'de spor yapan vatandaşlar deniz'de gördükleri yaklaşık 2 metre boyundaki yunus balığının yaralandığını düşünerek denize atlayarak kurtarmaya çalıştılar.

Olay Karamürsel, Ereğli sahilinde deniz kenarın'da spor yapan vatandaşların denizde büyük bir balığın ters döndüğünü görmesi ile başladı. Spor yapan vatandaşlar o esnada denizde yüzen kişilere yaralı bir balık gördüklerini ve bakmalarını rica ettiler.

Denizde yüzen vatandaşlar yaralı balığın yanına gittiklerinde yaklaşık 2 Metre boyundaki balığın öldüğünü fark ettiklerini bildirdiler.


KIYIYA ÇEKİLDİ 
Duyarlı vatandaşlar tarafından güçlükle kıyıya çekilen yunus balığı olay yerine çağrılan Karamürsel Zabıtası ekiplerine teslim edildi.


VATANDAŞLAR ÇOK ÜZÜLDÜ
O esnada sahil bandında spor yapan vatandaşlar ölü yunus balığını görünce çok üzüldüklerini son zamanlarda bu şekilde yunus balıklarının ölü olarak kıyıya vurduğunu gördükleri söyleyen vatandaşlar, bu seferki yunus balığı çok büyük. Daha önce bu kadar büyük ölü yunus görmediklerini bildirdiler. 

Denizden çıkarma anı videosu birazdan eklenecek.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom