Karamürsel ilçe başkanlığında delege seçimleri sessiz,sedasız bitti

Karamürsel Ak Parti ilçe başkanlığında delege seçimlerin'de yoğun katılım beklenmesine rağmen sessiz, sedasız bir şekilde  başladı ve bitti.

Karamürsel ilçe başkanlığında delege seçimleri sessiz,sedasız bitti Siyaset

Karamürsel Ak Parti ilçe başkanlığında delege seçimlerin'de yoğun katılım beklenmesine rağmen sessiz, sedasız bir şekilde  başladı ve bitti.

İlçe genelinde bulunan parti üyelerine defalarca mesaj atılmasına rağmen çok yoğun bir katılım olmadığı görüldü.

BU BİR TEPKİ Mİ?

Ak Parti ilçe başkanlığı için yapılan delege seçimlerine yoğun bir katılım olmamasının nedeni'nin Recep Demirel'in tek aday olarak seçime gireceği olduğu iddia edilirken. Karamürsel'de bulunan Ak Parti ilçe seçmeni'nin bir bölümü Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel'in çok iyi niyetli ve hoş görülü bir kişi olduğunu, fakat bu tutum ve iyi niyetinden dolayı ilçe başkanlığı görevini layıkı ile yapamadığı gerekçesi ile daha aktif bir başkan istediklerinin sinyali verildi.

SESSİZ BAŞLADI VE BİTTİ

Ak Parti ilçe teşkilatının yerel ve ulusal basınla hiç bir bağının olmaması nedeni ile seçim çok sessiz ve sedasız geçti. 21.07.2017 Cuma sabah 09.00'da başlayan delege seçimleri ilçe binası ve mahalle teşkilatlarında gerçekleştirilirken, ilçe kongresinde oy kullanacak 400 delegenin belirleneceği delege seçimlerin'de, Demokrasi, değişim ve reform sloganıyla atılım dönemi olarak belirlenen sürecin ilk adımı olan Delege Seçimleri akşam saat 19.00'a kadar devam etti ve bitti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom