Alacağını alamayınca, patrona kızdı tekstil atölyesini yaktı

Kardeşinin alacağını alamayınca, patrona kızdı tekstil atölyesini yaktı. Kocaeli Karamürsel, Ereğli mahallesi Barbaros Hayrettin Bulvarı üzeri No:151 adresinde bulunan

Alacağını alamayınca, patrona kızdı tekstil atölyesini yaktı Polis

Kardeşinin alacağını alamayınca, patrona kızdı tekstil atölyesini yaktı. Kocaeli Karamürsel, Ereğli mahallesi Barbaros Hayrettin Bulvarı üzeri No:151 adresinde bulunan Kılıç apartmanın alt katında faaliyette bulunan tekstil atölyesinde meydana gelen olayda alkollü olduğu iddia edilen Osman A.(22) isimli şahıs önce camlarını kırdığı atölyeyi daha sonrasında yaktı.


APARTMAN SAKİNLERİ FACİAYI ÖNLEDİ
Olay sabah saat 04:00 sularında meydana geldi. İddialara göre tekstil gündüz saatlerin'de tekstil atölyesine gelen Osman A.(22) İsimli şahıs, kardeşinin bir süre tekstil atölyesinde çalıştığını ve işten ayrıldığını, iddia etti. 

İşten ayrıldıktan sonrada alacağını alamaması üzerine kardeşi Osman A.(22) çalıştığının ücretini alamadığını söylemesi üzerine, işyerinin sahibi ile tartışan Osman A.(22) gece alkol aldıktan sonra, işyerinin önüne gelerek önce camlarını kırdığını ve daha sonrasında yanındaki çakmakla içeride bulunan tekstil malzemelerini yaktığı bildirildi.

Atölyenin üstünde oturan apartman sakinleri cam sesini duyunca balkona çıktıklarında aşağıdan dumanlar geldiğini görünce, balkonlarındaki hortumla yangına müdahale ettiklerini bildirdiler.


İTFAİYE TAM ZAMANINDA GELDİ
Karamürsel İtfaiyesine bağlı ekiplerin çok kısa sürede olay yerine gelerek müdahale ettikleri yangın kısa sürede kontrol altına alındı. İçeride yanan tekstil ürünleri dışarıya çıkartırılarak içerideki duman tesfiye edildi. İçeride bulunan kumaş ve sentetik maddelerin çok fakla yanmadan müdahale edilerek söndürülmesi büyük bir faciayı önledi.


PİŞMANIM DEDİ
Olay yerine gelen Polis ekiplerinin yakaladığı Osman A (22) polislerden ve mahalle sakinlerinden özürdilerken, alkollü olduğu için ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom