Karamürsel Devletten Engelleri Aşan Yeni Uygulama

Karamürsel Devlet Hastanesinde engelli, yaşlı ve yardıma ihtiyacı olan hastalar için yeni bir uygulama “yardım çağrı butonu” uygulaması hayata geçirildi.

Karamürsel Devletten Engelleri Aşan Yeni Uygulama Karamürsel Haber

Hastane girişinde iki ayrı noktaya yerleştirilen çağrı butonları aracılığıyla engelliler, yaşlı ve yardıma ihtiyacı olan hastalar görevli personel desteği alabiliyorlar.

Yardıma ihtiyacı olan hasta yardım çağrısı başlattığında çağrı görevli personelde bulunan pager cihazına ulaşarak görevli personelin çağrının başlatıldığı alana yönlenmesini sağlıyor. Görevli personel en kısa sürede çağrı aldığı alana giderek yardım çağrısında bulunan engelli, yaşlı veya yardım ihtiyacı olan hastaya refakat ediyor.

Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Erkan Çelik ‘’hastalarımızın bize başvurdukları andan itibaren, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet sunmak, verdiğimiz hizmetleri her zaman daha iyiye, daha ileriye götürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ diyerek, hastanedeki yenilik çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom