Sedaş Vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor

Karamürsel'de vatandaşlar SEDAŞ elektrik dağıtım şirketinden bıktı. Karamürsel'in en büyük cazibe merkezi olan ve özellikle hafta sonları birçok il ve ilçeden

Sedaş Vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor Karamürsel Haber

 

Karamürsel'de vatandaşlar SEDAŞ elektrik dağıtım şirketinden bıktı. Karamürsel'in en büyük cazibe merkezi olan ve özellikle hafta sonları birçok il ve ilçeden, Karamürsel'e gelen vatandaşların ziyaret ettiği Karamürsel, Dörtbudak Aşıklar Tepesine giden vatandaşlar "SEDAŞ" ın gazabına uğradı.

Uzun zamandır çok büyük bir yatırım yapılarak ilçeye çok büyük bir artı kazandırmak için mücadele veren "KARAMÜRSEL DÖRTBUDAK AŞIKLAR TEPESİ" bu sıralar "SEDAŞ" ın bir türlü çözemediği elektrik sorunu yüzünden neredeyse kapanma noktasına geldi.

Son olarak bu hafta başından beri sürekli olarak yaşadıkları elektrik sorunları tamamen kopma noktasına geldi ve tesisi neredeyse kapanmanın eşiğine getirdi.

BURASI KARAMÜRSEL'İN MARKASI

Dörtbudak Aşıklar Pepesi son 4 aydır çok büyük yatırımlar yaparak yoktan inanılmaz bir tasisyapmayı başarırken hiç akla gelmiyecek bir sorun yüzünden neredeyse kapanmanın eşiğine geldi.

Hafta sonu tıka, basa dolu olan işletme yaşadığı elektrik sorunu yüzünden gerek stokta soğutucularda bulunan malzemelerini, gerekse hali hazırda servis için bekletilen üzrünlerinin hepsini çöpe atarak büyük bir zarara mağruz bırakılırken; Karamürsel'e gelen vatandaşlara mahçup kalmamak için adeta dişini tırnağına takarak elektrik sorununu çözmeye çalışırken "SEDAŞ" yetkililerinin bu sorunu halletmemek ve ortadaki büyük mağduriyeti gidermek için hiç bir çaba göztermemesi akıl alır gibi değil.

BU İŞLETME KARAMÜRSEL'İN MARKASI

İşletme sahibi Sami Dört budak, gazetemize yaptığı açıklamada, memleketimi marka bir ilçe haline getirmek için ailem ile birlikte büyük fedakarlıklar yaparak kurduğumuz işletmenin bu şekilde sorunlarla mağdur edilmesi çok üzücü. Yetkililerin en kısa zamanda sorunları çözerek, Karamürsel'in canlı akvaryumunun ve güzelliklerinin en mükemmel şekilde sunulduğu işletmemizde ilçemize yakışacak şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom