Çetin Öksüz ve ekibi durmak bilmiyor

Karamürsel MHP İlçe teşkilatı durmak bilmiyor. Seçildiği günden bu yana iktidar partisin'den daha çok bir efor harcayarak, yapılamaz denilen her şeyi yapan

Çetin Öksüz ve ekibi durmak bilmiyor

Karamürsel MHP İlçe teşkilatı durmak bilmiyor. Seçildiği günden bu yana iktidar partisin'den daha çok bir efor harcayarak, yapılamaz denilen her şeyi yapan, Karamürsel MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz ve ekibi, istenildikten sonra her şeyin üzerinden gelinilebileceğini ve "Halka Hizmet, Hakka Hizmet" düsturundan hiç bir zaman vaz geçmiyeceklerini bildirdi. Dün akşam gerçekleşen  MHP Karapınar Mahalle Temsilciliğinin açılış törenine MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yanı sıra MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, il yöneticileri ve çok sayıda partili katılım gösterdi. MHP Karapınar Temsilciliğinin başkanlığını Metin Aydoğdu yapacak. Etkinlikte Karamürsel’in 15 mahallesinin temsilciliklerine atamalar yapıldı. Genç ülkücülere  Programda konuşan Aydın Ünlü başarılı olmak için çok çalışmaları gerektiğini vurgulayarak, “Biz bu 3 hilali Karamürsel Belediyesi’ne dikeceğiz demenin çalışması burada gördüğünüz arkadaşlar tarafından yapılacak” dedi.

 


Açılışta konuşan MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “İlçemizdeki ilk atamasını yaptığımız mahallemiz Karapınar. Metin Aydoğdu’yahayırlı olsun. Burada hepimiz bu davanın yükselebilmesi için bilinçli bir şekilde toplandık. Başka yerlerde yapılan toplantılar gibi değil. Yemek var diye insanların kandırılıp bir yere getirildiği bir toplantı değil bu. Buraya gelen insanlar davası için şerefiyle savaşan insanlar. Menfaat ve koltuk sevdalısı değiller, her biri işini gücünü bıraktı geldi. Gönülden gelen insanlar. MHP azalmıyor çoğalıyor. Kimi fesatlar, densizler MHP düşüyor gibisinden söylemlerde bulunabilir. Böyle bir şey yok” diye konuştu.

3 HİLALİ BURAYA DİKECEĞİZ


Öksüz’ün ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Karamürsel Belediyesi'ni bir sonraki seçimde alacaklarını iddia ederek, “MHP Kocaeli teşkilatı MHP’nin 3 hilali, kimsenin indirmeye cesaret edemeyeceği, onu indirecek kişinin anasından doğmadığını ibraz ettiğimiz tabela gördüğünüz gibi orada. MHP’nin tabelası. Bu devamı gelecek bir organizasyon.MHP siyasetinde biz varız, var olacağız. Biz bu 3 hilali Karamürsel Belediyesi’ne dikeceğiz demenin çalışması burada gördüğünüz arkadaşlar tarafından yapılacak” dedi.

BU ÇALIŞMA BİZİ BAŞARIYA GÖTÜRECEK


Bu tür çalışmaların kendilerinin başarıya götüreceğini belirten Ünlü, “MHP’liler birileri gibi
ülkücülük oynamayan ülke sevdalılarıyız. Biz görevimizi yapıyoruz. Biz yapmamız gerekeni
yapıyoruz. Tatil beldelerinde, kafeteryalarda değil, bugün burada görüldüğü üzere
Karamürsel’in Karapınar Mahallesi’nde teşkilat ataması yapan teşkilat erleriyiz. Bu çalışma
bizi başarıya götürecektir. Teşkilat bunları yapmak zorunda. Bu etkinlik bizim için çok
önemli. Siyaset insanla yapılır. Biz insanı önemseyen bir siyasi partiyiz. Artık ailemizden
birisiniz. Bu inanmışlık bize kazandıracak” ifadelerinde bulundu.

ATAMASI YAPILAN İLÇE BAŞKANLARI


4 Temmuz Mahallesi: Mehmet Yaşar Erdal
4 Temmuz Mahallesi: Nihat Akbulut
Kayacık Mahallesi: Mustafa Aktaş
Kayacık Mahallesi: Ali Fettahoğlu

Oluklu Mahallesi: Seyhan Zülbahar
Dereköy Mahallesi: Fuat Yıldız
Karapınar Mahallesi: Metin Aydoğdu
İhsaniye Mahallesi: Gökhan Güzel
Yalakdere Mahallesi: Fatih Kılıç
Çamdibi Mahallesi: Fatih Demirci
Suludere Mahallesi: Süleyman Çıkmış
Avcıköy Mahallesi: Serhat Gürel
Karaahmetli Mahallesi: Nihat Yılmaz
Pazarköy Mahallesi: Mesut Soydan

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom