Karamürsel'de vatandaşlar kocaman bir esrar tarlası buldu

Karamürsel'de köyler ALLAHA emanet. Karamürsel'de bir vatandaşın duyduğu koku üzerine şans eseri bulduğu kocaman tarla görenleri hayrete düşürdü.

Karamürsel'de vatandaşlar kocaman bir esrar tarlası buldu Bölgesel

Karamürsel'de köyler ALLAHA emanet. Karamürsel'de bir vatandaşın duyduğu koku üzerine şans eseri bulduğu kocaman tarla görenleri hayrete düşürdü. Geçmiş dönemlerde ilçede özellikle köylerde yapılan operasyonlarla hafızalarda kalan Karamürsel, son yıllarda adeta çiftliğe döndü.

Artık güneydoğu Anadolu'da "PKK" üyelerinin yaptığı gibi koca, koca tarlalar eken uyuşturucu tacirlerinin bu rahatlığı akıl alır gibi değil.


NE TAKİP VAR! NE DENETLEME!
İlçede merkezinde uzun zamandır emniyet güçlerinin neden uyuşturucuyu bitiremediklerinin en büyük örneği dün şans eseri ortaya çıktı ve şans eseri  590 kök kenevir ele geçirildi.

Evet koskocaman bir arazi içerisine ulu orta ekilmiş 590 kök hint keneviri, vatandaşların sayesinde ele geçirildi. Jandarma yetkililerinin şans eseri ele geçen 590 kök sonrası soruşturma başlattıkları bildirildi.
 

VATANDAŞLAR TEDİRGİN
Şans eseri yakalanan 590 kök hint kenevirinin duyulması sonrasın'da vatandaşlar tedirgin olduklarını bu denli rahat bu zehirler burnumuzun dibinde yetiştirilirken, ilçede nasıl uyuşturucunun önüne geçilebileceğini dile getirdiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom