Karamürsel'de etkinlik var! Kimsenin haberi yok!

Karamürsel Belediyesi basın yayın müdürlüğü kapatıldı mı? Karamürsel Belediyesi resmi internet sitesin'den ne etkinlikler nede duyurular paylaşılmıyor.

Karamürsel'de etkinlik var! Kimsenin haberi yok! Spor

Karamürsel Belediyesi basın yayın müdürlüğü kapatıldı mı? Karamürsel Belediyesi resmi internet sitesin'den ne etkinlikler nede duyurular paylaşılmıyor.

Ne ulusal basın kuruluşlarına, nede yerel basın kuruluşlarına bilgi verilmiyor. Sonuç? Etkinlikler oluyor bitiyor vatandaş günler sonra bilgi sahibi oluyor.

Pazar günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası Karamürsel Altın Kemer Halk Plajında gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonasına Karamürsel'den çok az katılım olurken,Türkiye’nin dört bir yanından sporcular ve aileleri katıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın ev sahipliği yaptığı Açık Su Yüzme yarışları yüzücüler ve aileleri'nin katılımı ile yapıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da katıldığı yüzme yarışında, Karaosmanoğlu 41, İsmail Yıldırım’ise 41,5 ( Kırkbir Buçuk) sırt numarası yazılı tişörtlerle katıldılar.

Yaş kategorisine göre düzenlenen yarışlarda dereceye giren sporculara ödüller Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından verildi.

Karamürselli vatandaşların ve basının bilgisi olmayan etkinlik sessiz sedasız son buldu. Etkinliği Kocaeli Büyükşehir Belediyesi düzenlediği için Karamürsel'de tanıtıının yapılmadığı iddia edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom