Karamürsel'de 7/24 Ameliyat var

Karamürsel Devlet Hastanesi'ne atandığı günden bu yana sürekli başarıları ile anılan, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bilal Kabalak

Karamürsel'de 7/24 Ameliyat var Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi'ne atandığı günden bu yana sürekli başarıları ile anılan, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bilal Kabalak  ve ekibi Karamürsel vatandaşının gönlüne adeta taht kurmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde bir hastanın ameliyatı için yaklaşık on saat ameliyathanede ter döken, Karamürsel Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bilal Kabalak ve ekibi için gazetemize bir çok mesaj gönderildi.Vatandaşlar Karamürsel Devlet Hastahane'sinde böyle bir cerrahın olması Karamürsel için çok güzel bir durum olduğunu bildirdiler.
ALLAH BİLAL BEYDEN RAZI OLSUN
Bir diğer vatandaşımız ise Karamürsel Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bilal Kabalak için ilçemizde bu denli özveri ile çalışan doktorların çoğalması inanılmaz güzel akşam saatlerinde bir yakınımı ameliyat eden Karamürsel Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bilal Kabalak  sabah odasında poliklinik yaparken gördüm ve kendisine çok dua ettim. Allah böyle doktorların varlığını arttırsın notu ile gazetemize ulaştı.  

Bilerde Karamürsel.Tv Ailesi olarak Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bilal Kabalak ve bir birinden değerli ekibine gösterdikleri insan üstü fedakarlık için teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom