Karamürsel'de köylüler ile kimse ilgilenmeyince onlarda video çekip

Karamürsel'de eski adı ile köy, yeni adı ile mahalle olan yerlerde yaşayan vatandaşlar kendilerini kimsenin umursamadığı yok

Karamürsel'de köylüler ile kimse ilgilenmeyince onlarda video çekip Karamürsel Haber

Karamürsel'de eski adı ile köy, yeni adı ile mahalle olan yerlerde yaşayan vatandaşlar kendilerini kimsenin umursamadığı ve sadece Karamürsel'in birkaç mahallesi (Köyleri) haricinde hiç bir mahalle ile ilgilenilmediğini ve bir çok mahalleye belediyenin bir çok hizmetinin gelmediğini söyleyen köylüler, bazı köyler'de ahırların önlerine bile yol yapılırken biz hiç bir hizmet alamıyoruz. Sesimii kimseye duyuramıyoruz diyerek serzenişte bulundular.


REKLAM İÇİN YOL YAPMAYIN
Gazetemize ulaşan köylüler, bizler köylü olmakla gurur duyuyoruz. Bizi lütfen köylü olarak yazın. Bizlere seçim zamanı sanki her gün evimize gelip, bizlerle ilgileniyorlarmış gibi sürekli fotoğraflar çektirerek, bakın biz Karamürsel merkez'de yaşayan vatandaşlarımızla'da dağ başında yaşayan vatandaşlarımızla'da aynı ilgiyi ve hizmeti veriyoruz mesajı veriliyor. Ama alakası yok! Bizler siyasetçileri sadece seçim zamanı görüyoruz. 

Karamürsel'de yıllardır hizmet alamayan köyler var. Bu yıl Karamürsel'de kar yağdığında neredeyse bir ay boyunca elektriği ve suyu kesik olan köyler olduğundan kaç kişinin haberi var? Kaç siyasetçi gelip bu insanlar öldü mü, kaldı mı diye düşündü? Sordu? Ama seçim zamanı biz her dönem olduğu gibi bunları onlara yine anlatacağız. Onlar yine bizim ağzımıza bir kaşık bal çalacak ve gidecek. Allah aşkına Karamürsel'de bir siyasetçi çıkıp en azından ayda bir kere gezsin. Tamam yine bizle fotoğraflar çekip reklam yapsın ama bizim "MEDENİYET İLE EŞDEĞERDE OLAN" yollarımızı bari yaptırsınlar. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom