Kandıra'da Yine Katliam

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği üyeleri dün Kandıra Kocakaymaz Köyü Ağva Yolu Aksakallar Hamitler yol ayrımında bir çok köpeğin ölmüş olduğunu gördü. Yaklaşık iki ay önce yine Kandıra Cezaevi lojmanlarının olduğu bölgede 3 köpek, tüfekle vurulmuş halde bulunmuştu. Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği’nin olayla ilgili suç duyurusunda bulunmasına rağmen yetkililerden henüz bir ses çıkmadı. Özellikle Kocaeli Kandıra bölgesinde hayvanlara eziyetin arttığı ve sürekli bir hayvan katliamının yaşandığını vurgulayan dernek üyeleri “Bu konularda Jandarma, Belediye ve İl Çevre Müdürlüğünün ortak bir çözüm yoluna gitmesi ve hayvana eziyet eden ve öldürenlerin en kısa zamanda tespit edilerek, gerekli yaptırımların sağlanması ve cezai işlemlerin gerçekleşmesi gerekmektedir” dedi.

Kandıra'da Yine Katliam Yaşam

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği üyeleri dün Kandıra Kocakaymaz Köyü Ağva Yolu Aksakallar Hamitler yol ayrımında bir çok köpeğin ölmüş olduğunu gördü.

Yaklaşık iki ay önce yine Kandıra Cezaevi lojmanlarının olduğu bölgede 3 köpek, tüfekle vurulmuş halde bulunmuştu. Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği’nin olayla ilgili suç duyurusunda bulunmasına rağmen yetkililerden henüz bir ses çıkmadı. Özellikle Kocaeli Kandıra bölgesinde hayvanlara eziyetin arttığı ve sürekli bir hayvan katliamının yaşandığını vurgulayan dernek üyeleri “Bu konularda Jandarma, Belediye ve İl Çevre Müdürlüğünün ortak bir çözüm yoluna gitmesi ve hayvana eziyet eden ve öldürenlerin en kısa zamanda tespit edilerek, gerekli yaptırımların sağlanması ve cezai işlemlerin gerçekleşmesi gerekmektedir” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom