Kocaeli'nin en emniyetli ilçesi Karamürsel

Karamürsel'de Emniyet Müdürlüğüne atandığı günden bu yana Karamürsel'de büyük değişiklikler yapan, Karamürsel Emniyet Müdürü Öner Bahçe Kapılı ve ekibi

Kocaeli'nin en emniyetli ilçesi Karamürsel Polis

Karamürsel'de Emniyet Müdürlüğü görevine atandığı günden bu yana, Karamürsel'de büyük değişikliklere imza atan, Karamürsel Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı ve ekibi çok kısıtlı personel sayısı ile adeta imkansızı başararak, Karamürseli Kocaeli'nin en güvenilir  ilçesi haline getirmeyi başardı.

İlçede uyuşturucu başta olmak üzere bir çok asayiş olayını bitme noktasına getiren Karamürsel Emniyetine bağlı ekipler, Kurban bayramı için bir çok önlem aldı ve bu önlemleri çok hoş bir şekilde halka bildirdi.

Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi güvenlik tedbirlerinin artırıldığını dile getirerek vatandaşları uyarmak amaçlı broşürleri çok etkileyici bir şekilde dağıttı. Polis kıyafeti giyerek broşür dağıtan çocuklara ise halk tarafından çok beğenildi.

Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi güvenlik tedbirlerinin artırıldığını dile getirerek trafik ekipleri, araç ile sürücüleri trafik kurallarına uyulması ve asayiş ekipleri pazar yerinde ve hayvan pazarında vatandaşları bayramda alınabilinecek güvenlik tedbirler konusunda broşür dağıtarak uyardı.

Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, vatandaşların bayramı bayram tadında geçirebilmeleri için her türlü tedbirleri aldıklarını bildirdi. 

İlçemiz genelinde halkımızın Kurban Bayramını huzur ve güven içinde geçirmeleri için emniyet teşkilatımız 24 saat görevi başında vatandaşlarımıza hizmet verecektir.

Arife ve bayram günlerinde yoğun şekilde mezarlık ziyaretlerinde bulunulacağından, mezarlıklar civarında ve bayram namazı süresince camilerimizde gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup ayrıca kurbanlık hayvan satışı noktalarında alınan önlemler üst düzeye çıkartıldığını bildiren Bahçekapılı, bayram tatiline çıkacak olan vatandaşlarımızın, uykusuz ve yorgun bir şekilde trafiğe çıkmamalarını, aşırı hız yapmamalarını, olası hırsızlık vakalarına karşı güvenlik önlemlerini alıp dikkatli bir şekilde kontrollerini yaparak ikametlerinden ayrılmalarına dikkat edilmesini istedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom