Karamürsel'de Recep Demirel ismini yüz kişiye sorduk

Gazetemiz Karamürsel'in çeşitli yerlerin'de yapmış olduğu anketler ile ilçede ses getirmeye devam ediyor.

Karamürsel'de Recep Demirel ismini yüz kişiye sorduk Siyaset

Gazetemiz Karamürsel'in çeşitli yerlerin'de yapmış olduğu anketler ile ilçede ses getirmeye devam ediyor. Son olarak referandum öncesin'de yapmış olduğu anketle %90 sonucu tahmin etmesi sonrası, şimdide 100 Kişiye Karamürsel İlçe başkanı Recep Demirel hakkında sorular yönelttik.

Anketimiz'de 15 kişi Recep Demirel hakkında hiç bir yorum yapmak istemedi. 29 kişi Recep Demirel'in AK Parti İlçe başkanlığı makamını dolduramadığını, sanki emaneten makamda bulunduğunu, yönetim içerisin'de bir çok kişiyi küstürdüğü ve ezdirdiğini bu nedenle Karamürsel AK Parti teşkilatının çok fazla kan kaybettiği yönünde yorum yaptı.

Önümüzdeki seçimlere bu şekilde girilirse Karamürsel AK Partinin büyük yara alacağı düşünülürken. 37 Kişi Recep Demirel'in AK PARTİ İlçe başkanlığını layıkı ile yaptığını teşkilata hakim olduğunu yeni dönemle teşkilatında ciddi değişikliklere gideceğini dile getirdi.

19 Kişi ise Recep Demirel ismini siyasetten çok esnaf ve sosyal kimliği ile tanıdığını naif yapısı dolayısı ile siyaseten yeterli belirtti. Öte yandan Recep Demirel Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı olağan yönetim kurulu toplantısında gayet kendinden emin ve seçime tek aday olarak gireceğini çağrıştıran bir mesaj yayınladı.

KONGREMİZ 16 EYLÜL CUMARTESİ

Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı olağan yönetim kurulu toplantısı ilçe teşkilat binasında yapıldı. Toplantıda kongre süreci hakkında açıklamalarda bulunan İlçe Başkanımız Recep Demirel ilçe kongremizin 16 Eylül Cumartesi günü yapılacağını belirtti.

İlçe Başkanımız Recep Demirel yaptığı açıklamada; "Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği startla başlayan kongre sürelerinde Karamürsel ilçemizin kongre tarihi 16 Eylül Cumartesi günü olarak belirlenmiştir. Genel merkez ve il yöneticilerimizin yapılan istişare ve değerlendirmeler sonucunda büyük onur ve gururla ifa etmeye çalıştığım Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanlığına adaylığım şahsım adına açıklanmıştır.

Bu güne kadar partimizi Karamürsel'de daha iyi noktalara getirme inancında olan bazı arkadaşlarımız adaylıkla ilgili açıklamalarda bulunmuşlardır. Gönlünden adaylık geçen arkadaşlarımız olmuştur. Bilinmelidir ki tüm arkadaşlarımız ve şahsımın tek gayesi Partimizi daha güçlü bir hale getirmektir.

Bu günden itibaren yapacağımız iş tek yumruk ve tek vücut olarak partili ve teşkilatçı kimliğine uygun olarak hareket etmek ve kongremizi birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirmektir. İnanıyor ve biliyorum ki ilçemizde Ak Partiye gönül vermiş kardeşlerimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın yükünü hafifletmek, bizlere verdiği görevleri yerine getirmek, ülkemize koydugu hedeflere ulaşmak için var gücüyle çalışacaktır. Rabbim yürümüş olduğumuz bu yolda bizleri mahcup etmesin. Allah yar ve yardımcımız olsun."Dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom