Çocuk parkında ölüm tehlikesi

Kocaeli Ulaşlı'da vatandaşlar isyan etti. Sürekli olarak hizmet alamadıklarını iddia eden vatandaşlar burası Gölcük ve Karamürsel'in sınırında fakat ne Gölcük'ten

Çocuk parkında ölüm tehlikesi Bölgesel

Kocaeli Ulaşlı'da vatandaşlar isyan etti. Sürekli olarak hizmet alamadıklarını iddia eden vatandaşlar burası Gölcük ve Karamürsel'in sınırında fakat ne Gölcük'ten nede Karamürsel'den tam anlamı ile hizmet alamıyor. Karamürsel Belediyesi Ulaşlı'nın Gölcük Belediyesine bağlı olduğu için hizmet veremediklerini söylüyor. Olan Ulaşlı'da yaşayan vatandaşlara olduğunu bildirdiler. 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu artık sesimizi duysun. Küçücük çocuklar parkta oynarken ölüm tehlikesi ile karşı karşıya daha bu gün 8 yaşındaki Eren Ulaşlı'da bulunan çocuk parkına oynamak için gittiği, fark etmeden çürümüş merdivene bastığı gibi ayağı kesiliyor paslı merdiven'de ayağı kesilen küçük ayağı kesildi.

Eren 4 Nolu Ulaşlı aile hekimliği kapalı olduğu ve Ulaşlıda Eczane olmadığı için  Gölcük Devlet Hastanesi'ne götürülen küçük erene burada tetanos aşısı vurularak, yarılan ayağı dikildikten sonra taburcu edildi. Küçük Eren'in Ailesi başka çocukların'da yararlanmaması için yetkilileri göreve davet etti. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom