Karamürsel'de belediye Allaha emanet! Herkes kafasına göre

Karamürsel'de belediye Allaha emanet! Herkes kafasına göre Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi tarafından bu yıl 10. düzenlenen geleneksel balık festivali resmen çuvalladı.Festival'in tanıtımı hiç bir yayın organında yapılmayınca Ereğli'de yaşayan vatandaşlar bile sabah kalktıklarında şenliklerin olduğunu görüp şaşırdıklarını dile getirdiler.

BASIN YAYIN ALLAHA EMANET

Karamürsel Belediyesi basın yayın birimi ise Karamürsel Belediyesi tarafından büyük bütçeler ayırılarak düzenlenen etkinlikler ile hiç bir alakasının olmadığını bugün etkinlik sonrası yaptığı haberle tescillemiş oldu.

GEÇEN YILIN HABERİNİ KOPYALA YAPIŞTIR

Karamürsel Belediyesi resmi internet sitesin'de geçen yıl çoşku ile binlerce kişinin katıldığı şenliğn bilgilerini aynı şekilde bu yılda kopyalanıp yapıştırıldığı görüldü. Karamürsel Belediyesi'nde iş bilmeyen kişilerin koltukları doldurması sonucu ilçede büyük bütçeler harcanarak yapılan etkinliklerden hiç kimsenin haberi olmuyor ve sadece yaptık oldu demek için yapıldığı görünüyor.

İSMAİL YILDIRIM İŞİ TOPARLADI

Katılımın çok az olması sebebi ile çok kısa sürede başlayan ve biten şenliklerde İsmail Yıldırım; bu yıl balık sezonunun bereketli geçmesini temenni ederek, Balık festivaline katılan az sayıda protokol üyesi ve davetlilere teşekkür etti. Balık tezgahlarının başına geçen Yıldırım, festivali izlemeye gelenlere balık ekmek ikramında bulundu.
Festival programında Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a, Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, Karamürsel Belediyesi Meclis üyelerinin bir kısmı ve az sayıda vatandaş katıldı.

HALKIN PARASI ÇAR ÇUR EDİLMEMELİ

Gazetemizi arayarak serzenişte bulunan çok sayıda vatandaş belediyenin resmi bir çok internet sayfası ve sitesi var. Neden buralarda tanıtım ve duyuru yapılmıyor? Vatandaşa Karamürsel'de yapılacak etkinlikler malum olmasımı bekleniyor diyerek sitemlerini dile getirdiler.

BÖYLE UMURSAMAZLIK OLAMAZ

Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler müdürlüğü halkı bilinçlendirmek ve yapılacak etkinlik ve duyuruları bildirirken neden Karamürsel Belediyesi'ne hayırlı olsuna gelenler kadar yer ve zaman ayırmadığı hala bilinmiyor!

 

GEÇEN YIL YAPILAN FESTİVALİN HABERİNİ KOPYALAYIP YAPIŞTIRIKEN BARİ TARİHİNİ DEĞİŞTİRSEYDİNİZ!!!  

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom