Yeni belediye binasında ilk meclis toplantısı yapıldı

Karamürsel'de yeni yapılan belediye binası toplantı salonunda ilk meclis toplantısı yapıldı.

Yeni belediye binasında ilk meclis toplantısı yapıldı Siyaset

2017 Eylül Ayı Meclis Toplantısı 5 Eylül Salı Günü Karamürsel Belediyesi Meclis salonunda yapıldı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yaptığı açılış konuşmasında, Temmuz Ayı itibari ile taşınılan yeni Karamürsel Belediyesi Hizmet Binasında  ilk Meclis Toplantısını başlatıyorum dedi.

Açılış konuşmasının ardından; 05.07.2017 tarihli meclis toplantı tutanağının oya sunulması ve Eylül ayı Meclis Gündeminin sunulması ile devam başlayan toplantı 5 Madde ile Eylül ayı meclis gündeminde 1. Madde; 4 Temmuz Mahallesi,76 Ada ve 4 Temmuz Mahallesi, 234 Adada yapılacak olan uygulama imar planı değişikliğinin İmar Komisyon Raporu doğrultusunda süre uzatım talebinin görüşülmesi oldu.

Eylül ayı Meclis toplantısında ki diğer maddeler ise şöyle;

2)-Ereğli Mahallesi, 127 ada, 7 parsel ile 128 ada, 1 parselde uygulama imar planı tadilatı yapılmasının imar komisyon raporu doğrultusunda görüşülmesi,

3)- Mahkeme Kararı ile bozulan K1 ve K3 bölgelerindeki uygulama imar planı değişikliğinin imar komisyon raporu doğrultusunda görüşülmesi,

4)- Ereğli Mahallesi, 297 ada, 7 parselde uygulama imar planı tadilatı yapılmasının görüşülmesi,

5)- 5747 sayılı Kanun ve 6360 sayılı kanun ile ilçemize mahalle olarak bağlanan köyler ve kapanan belediyelerin taşınmaz mallarının takası, devri ve satışı konusunda Belediye Başkanı’na ve Belediye Encümeni’ne yetki verilmesinin görüşülmesi oldu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom